Top Movie List by Julie

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. House on Haunted Hill (1999) 3.0/4 2.3/4
2. House on Haunted Hill (1959) 2.0/4 2.8/4
3. Back to the Future 3.0/4 3.3/4
4. Back to the Future Part II 2.0/4 3.0/4
5. Back to the Future Part III 2.5/4 2.8/4
6. And the Band Played On 4.0/4 2.9/4
7. Resident Evil: Afterlife 2.0/4 2.5/4
8. Resident Evil (2002) 4.0/4 2.7/4
9. Resident Evil: Apocalypse 2.5/4 2.5/4
10. Resident Evil: Extinction 3.0/4 2.6/4
11. Fried Green Tomatoes 4.0/4 3.0/4
12. Ratatouille 2.5/4 3.1/4
13. Dead Man Walking 3.0/4 3.0/4
14. Fahrenheit 9/11 3.5/4 2.6/4
15. K-19: The Widowmaker 2.0/4 2.6/4
16. The Hunt for Red October 3.0/4 2.9/4
17. House of Sand and Fog 1.5/4 2.8/4
18. Gone with the Wind 2.5/4 3.2/4
19. The Sum of All Fears 2.5/4 2.4/4
20. Three Kings 2.5/4 2.8/4
21. The Truman Show 3.5/4 3.0/4
22. I Am Legend 2.5/4 2.8/4
23. Midnight in the Garden of Good and Evil 2.0/4 2.4/4
24. Memphis Belle (1990) 4.0/4 2.6/4
25. War Horse 2.0/4 2.8/4
26. Crouching Tiger, Hidden Dragon ( Wo hu cang long ) 2.5/4 3.0/4
27. Mrs. Henderson Presents 2.5/4 2.6/4
28. On the Beach 4.0/4 3.1/4
29. The Last King of Scotland 2.0/4 3.0/4
30. Trouble the Water 4.0/4 3.1/4
31. Bell, Book and Candle 2.5/4 2.5/4
32. The Birds (1963) 3.5/4 3.1/4
33. Casablanca 2.5/4 3.3/4
34. The Children's Hour 4.0/4 2.6/4
35. Citizen Kane 3.0/4 3.3/4
36. Dracula (1931) 4.0/4 2.9/4
37. The Grapes of Wrath 3.5/4 3.2/4
38. Invasion of the Body Snatchers (1956) 2.5/4 3.0/4
39. Johnny Belinda 3.0/4 3.0/4
40. Lifeboat 2.0/4 2.9/4
41. Psycho (1960) 4.0/4 3.3/4
42. The Snake Pit 4.0/4 2.9/4
43. Spellbound (1945) 2.5/4 2.8/4
44. The Three Faces of Eve 3.0/4 2.9/4
45. Breakfast at Tiffany's 2.5/4 3.1/4
46. To Kill a Mockingbird 4.0/4 3.3/4
47. 12 Angry Men (1957) 4.0/4 3.4/4
48. The Wolf Man (1941) 2.5/4 2.9/4
49. Seventh Seal, The ( Det Sjunde inseglet ) 4.0/4 3.2/4
50. Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb 3.0/4 3.2/4
51. The War of the Worlds (1953) 3.5/4 2.8/4
52. The War of the Worlds (2005) 3.0/4 2.6/4
53. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
54. The Animatrix 3.0/4 2.7/4
55. Atlantis: The Lost Empire 3.0/4 2.7/4
56. The Dark Crystal 4.0/4 2.9/4
57. Coraline 4.0/4 3.0/4
58. Hercules (1997) 2.0/4 2.7/4
59. Sleeping Beauty (1959) 3.0/4 2.9/4
60. Treasure Planet 4.0/4 2.8/4
61. Wall-E 3.0/4 3.2/4
62. Titan A.E. 3.5/4 2.6/4
63. The Lord of the Rings (1978) 2.0/4 2.3/4
64. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 3.0/4 3.3/4
65. Lord of the Rings: The Return of the King 3.0/4 3.4/4
66. Lord of the Rings: The Two Towers 3.5/4 3.3/4
67. Puss in Boots (2011) 3.5/4 2.6/4
68. Fantasia 3.5/4 3.0/4
69. Fantasia 2000 4.0/4 2.8/4
70. Megamind 2.5/4 2.9/4
71. Tangled (2010) 2.5/4 3.1/4
72. The Princess and the Frog 4.0/4 2.8/4
73. A Nightmare on Elm Street (1984) 4.0/4 3.0/4
74. A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge 1.5/4 2.3/4
75. A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors 2.5/4 2.6/4
76. A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master 3.0/4 2.4/4
77. A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child 2.5/4 2.2/4
78. Freddy's Dead: The Final Nightmare 3.0/4 2.0/4
79. A Nightmare on Elm Street (2010) 1.0/4 2.2/4
80. Wes Craven's New Nightmare 2.0/4 2.7/4
81. The Day After (1983) 3.5/4 2.8/4
82. The Day After Tomorrow 3.0/4 2.6/4
83. Clerks 4.0/4 3.0/4
84. Clerks II 3.0/4 2.6/4
85. Contagion 3.0/4 2.7/4
86. The Da Vinci Code 3.5/4 2.4/4
87. Constantine 3.0/4 2.6/4
88. Close Encounters of the Third Kind 2.5/4 3.1/4
89. Children of a Lesser God 3.5/4 2.9/4
90. Chocolat (2000) 3.5/4 2.9/4
91. Children of Men 3.5/4 3.1/4
92. Citizen X 3.5/4 2.9/4
93. The Cell (2000) 3.0/4 2.5/4
94. Charlie and the Chocolate Factory 2.5/4 2.6/4
95. Chasing Amy 3.5/4 2.7/4
96. Captain America: The First Avenger 3.5/4 2.8/4
97. The Breakfast Club 3.5/4 3.2/4
98. Bruce Almighty 3.0/4 2.6/4
99. Don't Tell Her It's Me ( Boyfriend School, The ) 3.5/4 2.2/4
100. Capitalism: A Love Story 3.0/4 2.4/4
101. Boys on the Side 3.0/4 2.4/4
102. Big Fish (2003) 3.5/4 3.0/4
103. Big Trouble in Little China 3.5/4 2.8/4
104. The Birdcage 3.5/4 2.7/4
105. The Bone Collector 4.0/4 2.6/4
106. A Beautiful Mind 4.0/4 3.1/4
107. The Back-Up Plan 3.0/4 2.3/4
108. Awakenings (1990) 3.0/4 2.9/4
109. Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans 3.0/4 2.6/4
110. Beastly 2.5/4 2.4/4
111. Benny & Joon 3.5/4 2.8/4
112. The Curious Case of Benjamin Button 3.5/4 2.9/4
113. Alice in Wonderland (2010) 3.0/4 2.6/4
114. Avatar 3.0/4 3.0/4
115. The Avengers (2012) 3.5/4 3.3/4
116. Daybreakers 2.5/4 2.7/4
117. Detroit Rock City 2.5/4 2.6/4
118. Dogma 4.0/4 2.8/4
119. Don Juan de Marco 3.0/4 2.4/4
120. The Dream Team (1989) 2.5/4 2.5/4
121. Dracula (1992) 4.0/4 2.9/4
122. Eat Pray Love 4.0/4 2.3/4
123. Elizabeth 4.0/4 3.0/4
124. Elizabeth I 3.5/4 3.1/4
125. Elizabeth: The Golden Age 3.0/4 2.6/4
126. Extremely Loud and Incredibly Close 3.0/4 2.6/4
127. Ferris Bueller's Day Off 4.0/4 3.1/4
128. Finding Neverland 3.0/4 2.9/4
129. Food, Inc. 3.0/4 3.0/4
130. The Forbidden Dance 2.5/4 1.9/4
131. The Fountain (2006) 4.0/4 2.7/4
132. From Hell 3.5/4 2.6/4
133. Girl, Interrupted 2.5/4 2.8/4
134. Full Metal Jacket 3.5/4 3.2/4
135. The Goonies 3.0/4 3.1/4
136. Good Morning Vietnam 4.0/4 2.9/4
137. The Happening (2008) 2.5/4 1.9/4
138. Harry Potter and the Sorcerer's Stone 4.0/4 3.0/4
139. Harry Potter and the Chamber of Secrets 3.0/4 2.9/4
140. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.0/4 3.1/4
141. Harry Potter and the Order of the Phoenix 3.0/4 3.0/4
142. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3.0/4 3.2/4
143. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 4.0/4 3.1/4
144. He Was a Quiet Man 3.0/4 2.5/4
145. The Help 3.5/4 3.2/4
146. Hotel Rwanda 4.0/4 3.1/4
147. Jumpin' Jack Flash 4.0/4 2.5/4
148. Interview with the Vampire 3.0/4 3.0/4
149. Stephen King's It 3.0/4 2.8/4
150. It's My Party 3.5/4 2.8/4
151. Jay and Silent Bob Strike Back 3.0/4 2.5/4
152. The King's Speech 3.0/4 3.2/4
153. Knowing 3.5/4 2.4/4
154. Labyrinth (1986) 3.5/4 2.9/4
155. The Lake House 3.0/4 2.3/4
156. Leap Year (2010) 3.0/4 2.1/4
157. Legend (1986) 2.5/4 2.7/4
158. Legion (2010) 3.0/4 2.3/4
159. Letters to Juliet 2.5/4 2.6/4
160. Life is Beautiful ( vita è bella, La ) 3.5/4 3.2/4
161. Little Buddha 4.0/4 2.4/4
162. D.A.R.Y.L. 2.5/4 2.3/4
163. Edward Scissorhands 3.0/4 3.1/4
164. The Man from Snowy River (1982) 2.5/4 2.5/4
165. I Am Sam 2.0/4 2.7/4
166. K-9 2.0/4 2.2/4
167. Titanic (1997) 1.0/4 3.0/4
168. X-Men 3.0/4 2.9/4
169. X-Men Origins: Wolverine 3.0/4 2.7/4
170. X-Men: First Class 3.0/4 3.1/4
171. X-Men: The Last Stand 2.5/4 2.6/4
172. X2 - X-Men United 3.0/4 2.9/4
173. Little Shop of Horrors (1986) 3.5/4 2.7/4
174. Logan's Run 3.0/4 2.8/4
175. The Lost Boys 3.5/4 2.9/4
176. Lost Boys: The Thirst 2.0/4 2.4/4
177. Lost Boys: The Tribe 2.5/4 1.9/4
178. Mallrats 3.0/4 2.7/4
179. The Matrix 3.5/4 3.2/4
180. The Matrix Reloaded 3.0/4 2.6/4
181. The Matrix Revolutions 3.0/4 2.5/4
182. Men in Black (1997) 2.0/4 2.8/4
183. Men in Black 2 2.0/4 2.2/4
184. A Midsummer Night's Dream (1935) 3.5/4 2.8/4
185. A Midsummer Night's Dream (1969) 2.5/4 1.8/4
186. A Midsummer Night's Dream (1996) 3.0/4 2.0/4
187. A Midsummer Night's Dream (1999) 3.5/4 2.5/4
188. The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe 3.5/4 2.8/4
189. The Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn Treader 3.5/4 2.7/4
190. The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 3.0/4 2.7/4
191. National Treasure 3.5/4 2.7/4
192. National Treasure: Book of Secrets 2.5/4 2.6/4
193. Natural Born Killers 3.0/4 2.8/4
194. Nightbreed 2.5/4 2.7/4
195. Judgment at Nuremberg 3.5/4 2.9/4
196. Orphanage, The ( orfanato, El ) 2.5/4 2.9/4
197. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 3.0/4 3.2/4
198. Pearl Harbor 4.0/4 2.3/4
199. Perfume: The Story of a Murderer 3.5/4 2.9/4
200. Phantoms (1998) 2.5/4 1.7/4
201. Philadelphia 3.5/4 3.0/4
202. The Philadelphia Story 2.0/4 3.2/4
203. The Pirates of Penzance 2.0/4 2.2/4
204. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 4.0/4 3.1/4
205. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 3.5/4 2.7/4
206. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 3.0/4 2.8/4
207. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 4.0/4 2.7/4
208. Pitch Black 3.5/4 2.8/4
209. The Chronicles of Riddick 3.5/4 2.5/4
210. The Chronicles of Riddick: Dark Fury 3.0/4 2.6/4
211. Pleasantville 3.5/4 2.8/4
212. Predator (1987) 3.0/4 3.0/4
213. Predator 2 3.0/4 2.4/4
214. Predators (2010) 3.0/4 2.6/4
215. Aliens 3.5/4 3.3/4
216. Alien 3.0/4 3.3/4
217. Alien 3 3.0/4 2.5/4
218. Alien Nation 2.5/4 2.5/4
219. Pretty in Pink 3.5/4 2.8/4
220. The Princess Bride 1.0/4 3.2/4
221. A Little Princess (1995) 3.0/4 3.0/4
222. Princess Kaiulani 2.5/4 2.3/4
223. The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 3.5/4 2.9/4
224. The Proposal (2009) 3.0/4 2.7/4
225. Indecent Proposal 2.0/4 2.4/4
226. Pump Up the Volume 4.0/4 2.7/4
227. Raising Helen 2.5/4 2.3/4
228. The Queen (2006) 3.5/4 2.9/4
229. The King and I (1956) 3.5/4 2.8/4
230. Queen of the Damned 3.0/4 2.5/4
231. The Howling (1981) 3.0/4 2.6/4
232. Howling II: ...Your Sister is a Werewolf 3.0/4 1.6/4
233. Howling III 2.0/4 1.6/4
234. Howling IV: The Original Nightmare 2.5/4 2.3/4
235. Howling V: The Rebirth 2.5/4 2.4/4
236. Howling VI: The Freaks 2.5/4 2.6/4
237. The Howling: Reborn 3.0/4 1.9/4
238. Wolfen 3.0/4 2.5/4
239. Quills (2000) 3.5/4 2.9/4
240. Quest for Fire ( guerre du feu, La ) 3.5/4 2.6/4
241. Red Riding Hood 3.5/4 2.4/4
242. Reign Over Me 3.5/4 2.7/4
243. The Rocky Horror Picture Show 4.0/4 2.8/4
244. Rose Red 3.0/4 2.8/4
245. Rosemary's Baby 2.5/4 3.0/4
246. Sarafina! 3.0/4 2.4/4
247. Schindler's List 4.0/4 3.4/4
248. Secretariat 3.5/4 2.8/4
249. Seven Years in Tibet 2.5/4 2.6/4
250. Amistad 2.5/4 2.9/4
251. The Bonfire of the Vanities 2.5/4 2.0/4
252. The Bucket List 3.5/4 2.7/4
253. Deep Impact 2.0/4 2.4/4
254. Dreamcatcher (2003) 2.5/4 2.0/4
255. Driving Miss Daisy 3.5/4 2.9/4
256. Evan Almighty 1.5/4 2.2/4
257. Glory (1989) 2.5/4 3.1/4
258. Lean on Me 3.5/4 2.9/4
259. Outbreak 3.0/4 2.7/4
260. Robin Hood: Prince of Thieves 3.0/4 2.7/4
261. Se7en 3.5/4 3.3/4
262. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
263. The Shining (1980) 3.5/4 3.3/4
264. The Shining (1997) 3.0/4 2.1/4
265. Sicko 3.5/4 2.9/4
266. Signs 2.5/4 2.7/4
267. The Silence of the Lambs 3.5/4 3.4/4
268. Silent Hill 2.5/4 2.5/4
269. Sixteen Candles 3.5/4 2.9/4
270. Sleepy Hollow 3.0/4 2.8/4
271. Something Wicked This Way Comes 2.5/4 2.4/4
272. Sound and Fury (2000) 3.0/4 2.6/4
273. Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 3.5/4 2.4/4
274. Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2.5/4 2.4/4
275. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 3.5/4 2.8/4
276. Star Wars: Episode IV - A New Hope 3.5/4 3.3/4
277. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 3.0/4 3.4/4
278. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 3.0/4 3.2/4
279. Stardust (2007) 3.5/4 2.9/4
280. The Stepford Wives (1975) 3.5/4 2.8/4
281. The Stepford Wives (2004) 2.5/4 2.2/4
282. Sybil 2.5/4 2.9/4
283. The Terminator 3.0/4 3.1/4
284. Terminator 2: Judgement Day 3.0/4 3.2/4
285. Terminator 3: Rise of the Machines 2.5/4 2.4/4
286. Terminator Salvation 3.5/4 2.6/4
287. Thor 3.5/4 2.9/4
288. The Time Traveler's Wife 3.5/4 2.7/4
289. To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar 3.5/4 2.7/4
290. Scooby-Doo 3.5/4 1.9/4
291. Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed 3.0/4 1.9/4
292. The Transformers (2007) 3.0/4 2.8/4
293. Transformers: Dark of the Moon 2.5/4 2.5/4
294. Transformers: Revenge of the Fallen 3.0/4 2.2/4
295. Trick 'r Treat 3.5/4 2.9/4
296. Tron 3.0/4 2.8/4
297. TRON: Legacy 3.5/4 2.7/4
298. 2012 4.0/4 2.5/4
299. Underworld (2003) 4.0/4 2.8/4
300. Underworld: Evolution 3.0/4 2.8/4
301. Underworld: Rise of the Lycans 3.0/4 2.7/4
302. Underworld Awakening 3.0/4 2.5/4
303. V for Vendetta 4.0/4 3.0/4
304. Village of the Damned (1995) 2.5/4 2.3/4
305. The Village (2004) 3.5/4 2.4/4
306. Superman (1978) 2.5/4 3.0/4
307. Superman II 2.5/4 2.7/4
308. Superman III 3.0/4 2.0/4
309. Superman IV: The Quest for Peace 2.5/4 1.6/4
310. Watchmen 3.5/4 2.8/4
311. 300 2.0/4 2.9/4
312. Weird Science 3.5/4 2.7/4
313. What Dreams May Come 3.0/4 2.7/4
314. The Wicker Man (1975) 4.0/4 2.9/4
315. The Wicker Man (2006) 3.0/4 1.5/4
316. The Wicker Tree 3.0/4 1.8/4
317. What the #$*! Do We (K)now!? ( What the Bleep Do We Know? ) 3.0/4 2.3/4
318. Willy Wonka & the Chocolate Factory 4.0/4 3.1/4
319. Witches of Eastwick 3.5/4 2.7/4
320. The Witches (1990) 3.0/4 2.7/4
321. World Trade Center 4.0/4 2.6/4
322. Wolf (1994) 2.0/4 2.4/4
323. Young Frankenstein 3.5/4 3.2/4
324. The Young Victoria 3.5/4 2.8/4
325. Zombieland 3.0/4 3.0/4
326. Alexander (2004) 2.5/4 1.8/4
327. Changeling (2008) 2.5/4 2.9/4
328. Lara Croft: Tomb Raider 2.5/4 2.5/4
329. Lara Croft: Tomb Raider: The Cradle of Life 3.5/4 2.2/4
330. Mojave Moon 2.5/4 2.7/4
331. Mr. and Mrs. Smith (2005) 2.0/4 2.5/4
332. Sky Captain and the World of Tomorrow 2.0/4 2.4/4
333. Van Helsing 2.5/4 2.3/4
334. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2.5/4 2.5/4
335. The League of Extraordinary Gentlemen 3.0/4 2.0/4
336. Brotherhood of the Wolf ( pacte des loups, Le ) 3.0/4 2.7/4
337. The Brothers Grimm 3.0/4 2.4/4
338. Time Bandits 3.0/4 2.6/4
339. City of Lost Children, The ( Cite des enfants perdus, La ) 2.5/4 3.0/4
340. Wild Wild West 3.0/4 1.6/4
341. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 3.5/4 2.9/4
342. 9 3.5/4 2.8/4
343. The Mutant Chronicles 3.0/4 2.1/4
344. Aladdin (1992) 2.5/4 3.1/4
345. Bicentennial Man 2.0/4 2.3/4
346. Dead Poets' Society 3.5/4 3.1/4
347. The Fisher King 3.0/4 2.9/4
348. Flubber 1.5/4 2.0/4
349. Good Will Hunting 2.5/4 3.2/4
350. Hook (1991) 3.0/4 2.5/4
351. Jack 2.0/4 2.0/4
352. Jakob the Liar (1999) 4.0/4 2.5/4
353. Jumanji (1995) 2.0/4 2.6/4
354. Moscow on the Hudson 3.5/4 2.6/4
355. Mrs. Doubtfire 3.5/4 2.7/4
356. Night at the Museum 2.5/4 2.5/4
357. Nine Months (1995) 2.5/4 2.3/4
358. Patch Adams 3.5/4 2.4/4
359. Popeye 2.5/4 2.0/4
360. Toys (1992) 3.0/4 1.9/4
361. Exit to Eden 3.5/4 1.8/4
362. 12 Monkeys 2.5/4 3.1/4
363. The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford 3.0/4 2.9/4
364. Babel 2.5/4 2.9/4
365. Cool World (1992) 2.5/4 1.8/4
366. Inglourious Basterds (2009) 3.0/4 3.2/4
367. Legends of the Fall 2.5/4 3.0/4
368. Meet Joe Black 2.5/4 2.6/4
369. Sleepers (1996) 2.5/4 2.9/4
370. Thelma & Louise 3.5/4 2.9/4
371. The Tree of Life 3.0/4 2.9/4
372. Troy 3.5/4 2.7/4
373. About Schmidt 2.0/4 2.7/4
374. Bill & Ted's Bogus Journey 2.5/4 2.4/4
375. Bill & Ted's Excellent Adventure 3.5/4 2.7/4
376. A Christmas Carol (1999) 3.0/4 2.6/4
377. Dangerous Liaisons (1988) 3.0/4 2.9/4
378. The Day the Earth Stood Still (2008) 3.0/4 2.1/4
379. Devil's Advocate (1997) 3.5/4 2.8/4
380. Ellie Parker 2.5/4 2.1/4
381. Even Cowgirls Get the Blues 2.5/4 1.6/4
382. Frank Herbert's Dune 3.0/4 2.7/4
383. Much Ado About Nothing (1993) 3.0/4 2.8/4
384. My Own Private Idaho 4.0/4 2.8/4
385. A Scanner Darkly 2.0/4 2.7/4
386. Snow Falling on Cedars 2.0/4 2.6/4
387. Something's Gotta Give 3.0/4 2.6/4
388. Somewhere in Time 3.0/4 2.8/4
389. Speed (1994) 3.0/4 2.9/4
390. A Walk in the Clouds 3.0/4 2.8/4
391. Jurassic Park 3.5/4 3.2/4
392. Lost World: Jurassic Park 3.0/4 2.5/4
393. Jurassic Park 3 3.5/4 2.3/4
394. 101 Dalmatians (1996) 2.5/4 2.2/4
395. The 9/11 Commission Report 3.0/4 2.5/4
396. Beyond Therapy 2.5/4 1.7/4
397. The Big Chill 3.0/4 2.9/4
398. Cats & Dogs 2.0/4 1.8/4
399. Earth Girls are Easy 3.5/4 2.1/4
400. The Fly (1986) 2.0/4 2.9/4
401. Holy Man (1998) 3.0/4 1.8/4
402. Independence Day (1996) 3.5/4 2.8/4
403. Invasion of the Body Snatchers (1978) 3.0/4 2.7/4
404. Powder 1.5/4 2.4/4
405. Transylvania 6-5000 2.0/4 2.2/4
406. Fire and Ice (1983) 3.0/4 2.4/4
407. Thor: The Dark World N/A 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name