Top 10 Movies of 2023 (and Honorable Mention) by Logan D. McCoy

Top 10 Movies of 2023 (and Honorable Mention)

# Movie Title Rating Overall Add
1. Poor Things 4.0/4 3.1/4
2. Spider-Man: Across the Spider-Verse 4.0/4 3.2/4
3. Oppenheimer 4.0/4 3.5/4
4. The Holdovers 4.0/4 3.4/4
5. Killers of the Flower Moon 4.0/4 3.6/4
6. Anatomy of a Fall ( Anatomie d'une chute ) 4.0/4 3.2/4
7. May December 4.0/4 3.2/4
8. American Fiction 4.0/4 3.3/4
9. Are You There God? It's Me, Margaret 4.0/4 3.0/4
10. The Color Purple (2023) 4.0/4 2.9/4
11. Creed III 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name