| 1. | Every Day (2011) | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 2. | Jackass 3-D | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 3. | The Next Three Days | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 4. | Megamind | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 5. | Get Low | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 6. | The Killing Jar (2010) | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 7. | Ten Inch Hero | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 8. | Unstoppable (2010) | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 9. | Waiting for 'Superman' | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 10. | Life as We Know It | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 11. | Wild Target | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 12. | Speed-Dating | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 13. | Middle Men (2010) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 14. | The Romantics | 4.0/4 | 1.8/4 |  | 
			
											
								| 15. | Repo Chick | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 16. | Day of the Woman ( I Spit on Your Grave ) | 3.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 17. | Beverly Hills Chihuahua 2 | 4.0/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 18. | Never Let Me Go (2010) | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 19. | Welcome to the Rileys | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 20. | The Tourist (2010) | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 21. | How Do You Know | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 22. | Yogi Bear | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 23. | Skyline (2010) | 4.0/4 | 1.7/4 |  | 
			
											
								| 24. | Black Swan (2010) | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 25. | Fair Game (2010) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 26. | All Good Things | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 27. | Dead Awake (2010) | 1.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 28. | I Love You Phillip Morris | 3.5/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 29. | Casino Jack | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 30. | Rabbit Hole | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 31. | Somewhere (2010) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 32. | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides | 3.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 33. | Kung Fu Panda 2 | 0.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 34. | The Mechanic (2011) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 35. | I Am Number Four | 3.5/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 36. | Ticking Clock | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 37. | Fast Five | 0.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 38. | Open Season 3 | 0.5/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 39. | The Dilemma | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 40. | Rio (2011) | 0.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 41. | Elektra Luxx | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 42. | Happythankyoumoreplease | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 43. | The Chaperone (2011) | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 44. | Cold Weather | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 45. | Death Race 2 | 3.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 46. | The Beaver | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 47. | From Prada to Nada | 4.0/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 48. | The Company Men (2010) | 3.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 49. | The Rite (2011) | 0.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 50. | Other Woman, The ( Love and Other Impossible Pursuits ) | 0.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 51. | Sanctum | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 52. | Don't Be Afraid of the Dark (2011) | 0.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 53. | Vanishing on 7th Street | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 54. | Take Me Home Tonight | 0.5/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 55. | Girl Walks Into a Bar | 4.0/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 56. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 57. | Up (2009) | 4.0/4 | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 58. | Snow White and the Seven Dwarfs | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 59. | The Sword in the Stone | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 60. | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian | 3.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 61. | The Prince of Egypt | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 62. | Cloudy with a Chance of Meatballs | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 63. | Dr. Seuss' Horton Hears a Who! | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 64. | Madagascar: Escape 2 Africa | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 65. | Alice in Wonderland (2010) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 66. | Fantasia 2000 | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 67. | Monsters vs. Aliens | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 68. | Babe (1995) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 69. | Nanny McPhee | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 70. | The Lion King II: Simba's Pride | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 71. | Peter Pan (2003) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 72. | Millions (2005) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 73. | Bedtime Stories | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 74. | Return to Oz | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 75. | The Pagemaster | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 76. | The Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn Treader | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 77. | The Secret Garden (1993) | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 78. | Mr. Bean's Holiday | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 79. | Inkheart | 4.0/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 80. | Cinderella III: A Twist in Time | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 81. | Garfield (2004) | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 82. | Scooby-Doo and the Alien Invaders | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 83. | Mulan 2 | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 84. | The Neverending Story II: The Next Chapter | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 85. | Nanny McPhee Returns ( Nanny McPhee and the Big Bang ) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 86. | High School Musical 2 | 4.0/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 87. | Halloweentown II: Kalabar's Revenge | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 88. | Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 89. | The Velveteen Rabbit | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 90. | Stuart Little 2 | N/A | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 91. | All Dogs Go to Heaven 2 | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 92. | The Flintstones | 4.0/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 93. | The Adventures of Huck Finn | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 94. | The Swan Princess II | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 95. | High School Musical 3: Senior Year | 4.0/4 | 1.8/4 |  | 
			
											
								| 96. | The King and I (1999) | N/A | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 97. | Halloweentown High | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 98. | Inspector Gadget | 4.0/4 | 1.6/4 |  | 
			
											
								| 99. | Cinderella II: Dreams Come True | 4.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 100. | The Secret of Moonacre | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 101. | Scooby-Doo! The Mystery Begins | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 102. | Mars Needs Moms! | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 103. | Alice in Wonderland (1933) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 104. | 102 Dalmatians | 4.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 105. | The Watcher in the Woods | 4.0/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 106. | Flintstones in Viva Rock Vegas | 4.0/4 | 1.6/4 |  | 
			
											
								| 107. | The Blue Bird (1940) | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 108. | Captain January | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 109. | Dimples | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 110. | I'll Be Seeing You | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 111. | The Littlest Rebel | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 112. | Wee Willie Winkie | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 113. | Stowaway (1936) | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 114. | Now and Forever (1934) | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 115. | Just Around the Corner | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 116. | The Little Colonel | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 117. | Bright Eyes | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 118. | Heidi (1937) | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 119. | Rebecca of Sunnybrook Farm (1938) | N/A | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 120. | Curly Top | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 121. | Little Miss Broadway (1938) | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 122. | Stand Up and Cheer! | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 123. | The Little Princess (1939) | N/A | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 124. | Baby Take a Bow | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 125. | The Story of Seabiscuit | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 126. | Susannah of the Mounties | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 127. | Young People | N/A | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 128. | Honeymoon (1947) | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 129. | Kathleen | N/A | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 130. | Kiss and Tell (1945) | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 131. | Miss Annie Rooney | N/A | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 132. | Our Little Girl | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 133. | Poor Little Rich Girl (1936) | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 134. | LIttle Miss Marker (1934) | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 135. | Runt Page | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 136. | That Hagen Girl | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 137. | The Emperor's New Groove | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 138. | Bolt | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 139. | Treasure Planet | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 140. | Alice in Wonderland (1951) | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 141. | Pinocchio (1940) | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 142. | Dumbo (1941) | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 143. | Hannah Montana: The Movie | 4.0/4 | 1.7/4 |  | 
			
											
								| 144. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 145. | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 146. | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 147. | Avatar | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 148. | Inglourious Basterds (2009) | 4.0/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 149. | Fantastic Mr. Fox | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 150. | Harry Potter and the Chamber of Secrets | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 151. | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 152. | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 | 4.0/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 153. | Harry Potter and the Goblet of Fire | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 154. | Harry Potter and the Order of the Phoenix | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 155. | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 156. | Harry Potter and the Sorcerer's Stone | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 157. | Twilight (2008) | 4.0/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 158. | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 | 1.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 159. | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 | 0.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 160. | The Twilight Saga: Eclipse | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 161. | The Twilight Saga: New Moon | 4.0/4 | 2.2/4 |  |