2018 by Travis

2018

# Movie Title Rating Overall Add
1. BlacKkKlansman 3.5/4 3.2/4
2. Bohemian Rhapsody 3.5/4 2.9/4
3. Vice (2018) 3.5/4 2.9/4
4. Deadpool 2 3.5/4 3.1/4
5. Black Panther (2018) 3.5/4 3.1/4
6. Bad Times at the El Royale 3.5/4 2.9/4
7. Game Night 3.0/4 2.8/4
8. Sorry to Bother You 3.0/4 3.1/4
9. Hereditary 3.0/4 3.0/4
10. Searching 3.0/4 3.1/4
11. Avengers: Infinity War 3.0/4 3.3/4
12. Den of Thieves 3.5/4 2.7/4
13. Ready Player One 3.0/4 3.0/4
14. A Star is Born (2018) 2.5/4 3.0/4
15. Mission: Impossible - Fallout 2.5/4 3.2/4
16. A Quiet Place (2018) 2.5/4 3.1/4
17. Creed II 3.0/4 2.7/4
18. A Simple Favor 2.5/4 2.8/4
19. The Meg 3.0/4 2.4/4
20. Upgrade 3.0/4 2.8/4
21. Overlord (2018) 2.5/4 2.5/4
22. Annihilation 2.5/4 2.8/4
23. Blockers 2.0/4 2.4/4
24. Tag (2018) 2.5/4 2.5/4
25. Mandy (2018) 2.5/4 2.9/4
26. The Mule (2018) 2.5/4 2.7/4
27. Bird Box 2.5/4 2.6/4
28. Rampage (2018) 2.5/4 2.3/4
29. The Equalizer 2 2.5/4 2.6/4
30. White Boy Rick 2.5/4 2.6/4
31. First Man 2.0/4 2.8/4
32. Ocean's 8 2.0/4 2.4/4
33. Sicario: Day of the Soldado 2.0/4 2.8/4
34. Halloween (2018) 2.0/4 2.7/4
35. Skyscraper (2018) 2.0/4 2.3/4
36. Unsane 2.0/4 2.6/4
37. Mom and Dad (2018) 2.0/4 2.7/4
38. Super Troopers 2 2.0/4 2.1/4
39. Venom (2018) 1.5/4 2.5/4
40. Hotel Artemis 2.0/4 2.6/4
41. The Sisters Brothers 1.5/4 2.7/4
42. Strangers: Prey at Night 1.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name