2010 Movies I Saw by Taz

2010 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inception 4.0/4 3.3/4
2. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
3. Black Swan (2010) 4.0/4 3.0/4
4. Easy A 3.5/4 2.9/4
5. The Social Network 3.5/4 3.1/4
6. Hot Tub Time Machine 3.5/4 2.6/4
7. Despicable Me 3.5/4 3.1/4
8. Iron Man 2 3.0/4 2.8/4
9. True Grit (2010) 3.0/4 3.1/4
10. Shutter Island 3.0/4 3.1/4
11. How to Train Your Dragon (2010) 3.0/4 3.2/4
12. Mister Rodgers & Me 3.0/4 2.5/4
13. Get Him to the Greek 3.0/4 2.7/4
14. Due Date 3.0/4 2.6/4
15. The Expendables 3.0/4 2.6/4
16. Going the Distance 3.0/4 2.6/4
17. Love and Other Drugs 3.0/4 2.5/4
18. Date Night 3.0/4 2.6/4
19. Waking Sleeping Beauty 3.0/4 3.0/4
20. Tangled (2010) 2.5/4 3.1/4
21. Shrek Forever After 2.5/4 2.6/4
22. Knight and Day 2.5/4 2.5/4
23. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2.0/4 3.1/4
24. Morning Glory (2010) 2.5/4 2.6/4
25. The Other Guys 3.0/4 2.6/4
26. Life as We Know It 2.5/4 2.8/4
27. Grown Ups 2.5/4 2.5/4
28. The Switch (2010) 2.0/4 2.4/4
29. The Karate Kid (2010) 2.5/4 2.7/4
30. Sex and the City 2 2.0/4 2.2/4
31. Dear John 2.0/4 2.7/4
32. When in Rome (2010) 3.0/4 2.1/4
33. She's Out of My League 3.0/4 2.4/4
34. MacGruber 2.5/4 2.2/4
35. Killers (2010) 2.0/4 2.2/4
36. Unstoppable (2010) 1.5/4 2.8/4
37. Dinner for Schmucks 1.0/4 2.3/4
38. The Joneses 1.0/4 2.2/4
39. Little Fockers 1.0/4 2.3/4
40. The American 1.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name