2015 by Travis

2015

# Movie Title Rating Overall Add
1. Ex Machina 3.5/4 3.2/4
2. The Revenant (2015) 3.5/4 3.3/4
3. The Martian 3.5/4 3.2/4
4. Creed 3.5/4 3.0/4
5. Black Mass 3.0/4 2.8/4
6. The Big Short 3.0/4 3.0/4
7. Mad Max: Fury Road 3.5/4 3.2/4
8. Straight Outta Compton 3.5/4 3.1/4
9. The Hateful Eight 3.0/4 3.1/4
10. Predestination 3.0/4 2.9/4
11. Dope 3.0/4 2.7/4
12. The Avengers: Age of Ultron 3.0/4 2.9/4
13. Kingsman: The Secret Service 3.0/4 3.0/4
14. Sicario 3.0/4 3.2/4
15. Trainwreck 3.0/4 2.5/4
16. Southpaw (2015) 2.5/4 2.6/4
17. The Intern (2015) 2.5/4 2.7/4
18. Furious 7 2.5/4 2.8/4
19. Jurassic World 2.5/4 2.7/4
20. It Follows 3.0/4 3.0/4
21. The Gift (2015) 2.5/4 2.8/4
22. Kill Your Friends 3.0/4 2.5/4
23. The Night Before (2015) 2.5/4 2.5/4
24. Focus (2015) 2.5/4 2.5/4
25. The Voices (2015) 2.0/4 2.6/4
26. Ant-Man 2.5/4 2.9/4
27. The Final Girls (2015) 2.0/4 2.7/4
28. The Hunger Games: Mockingjay Part 2 2.0/4 2.4/4
29. Knock Knock (2015) 2.5/4 2.3/4
30. The Walk (2015) 2.5/4 3.0/4
31. Ted 2 2.0/4 2.5/4
32. Sisters (2015) 2.0/4 2.4/4
33. Run All Night 2.0/4 2.7/4
34. Unfinished Business (2015) 2.0/4 2.3/4
35. Kung Fury 2.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name