My Favorite Films Of 2010 by Lee

My Favorite Films Of 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. Despicable Me 4.0/4 3.1/4
2. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
3. The Next Three Days 4.0/4 2.7/4
4. Kick-Ass 4.0/4 3.0/4
5. The Fighter (2010) 4.0/4 3.1/4
6. Machete 4.0/4 2.6/4
7. Clash of the Titans (2010) 4.0/4 2.4/4
8. The Town (2010) 4.0/4 3.0/4
9. The Sorcerer's Apprentice 4.0/4 2.5/4
10. Winter's Bone 4.0/4 2.9/4
11. The Book of Eli 3.0/4 2.8/4
12. Conviction 3.0/4 2.8/4
13. Unstoppable (2010) 4.0/4 2.8/4
14. Green Zone 3.0/4 2.6/4
15. I Spit on Your Grave (2010) 4.0/4 2.5/4
16. Daybreakers 4.0/4 2.7/4
17. Piranha 3D 4.0/4 2.4/4
18. The Other Guys 2.5/4 2.6/4
19. Date Night 3.0/4 2.6/4
20. Salt (2010) 3.0/4 2.7/4
21. Red (2010) 2.5/4 2.9/4
22. Iron Man 2 3.0/4 2.8/4
23. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
24. Get Him to the Greek 3.0/4 2.7/4
25. The Twilight Saga: Eclipse 3.0/4 2.4/4
26. Jackass 3-D 4.0/4 2.5/4
27. The Runaways (2010) 2.0/4 2.5/4
28. The Crazies (2010) 3.0/4 2.6/4
29. Frozen (2010) 2.5/4 2.5/4
30. Shutter Island 2.0/4 3.1/4
31. She's Out of My League 2.5/4 2.4/4
32. Hot Tub Time Machine 3.0/4 2.6/4
33. Death at a Funeral (2010) 2.5/4 2.4/4
34. Prince of Persia: The Sands of Time 2.5/4 2.6/4
35. Knight and Day 2.5/4 2.5/4
36. Grown Ups 2.5/4 2.5/4
37. Wall Street: Money Never Sleeps 2.0/4 2.5/4
38. Saw 3D: The Final Chapter 2.0/4 2.4/4
39. The King's Speech 2.5/4 3.2/4
40. Black Swan (2010) 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name