Comedy by DevonVickery

Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. Land of the Lost 1.0/4 2.0/4
2. No Strings Attached 3.0/4 2.4/4
3. The Ugly Truth 3.0/4 2.5/4
4. Life as We Know It 2.5/4 2.8/4
5. Due Date 3.0/4 2.6/4
6. The Hangover 3.5/4 3.0/4
7. Little Fockers 1.5/4 2.3/4
8. The Proposal (2009) 3.5/4 2.7/4
9. I Love You, Man 2.5/4 2.9/4
10. He's Just Not That Into You 0.5/4 2.4/4
11. The Invention of Lying 1.5/4 2.4/4
12. Old Dogs (2009) 1.5/4 1.7/4
13. The Simpsons Movie 2.0/4 2.7/4
14. Blades of Glory 2.0/4 2.4/4
15. Yes Man 0.5/4 2.6/4
16. Step Brothers 2.0/4 2.8/4
17. Tropic Thunder 0.5/4 2.7/4
18. Forgetting Sarah Marshall 3.5/4 2.8/4
19. You Don't Mess with the Zohan 1.0/4 1.8/4
20. Couples Retreat 1.5/4 2.2/4
21. Little Miss Sunshine 3.0/4 3.1/4
22. Date Night 3.5/4 2.6/4
23. Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 0.5/4 2.7/4
24. The Devil Wears Prada N/A 2.7/4
25. Just Friends (2005) 1.0/4 2.5/4
26. Nacho Libre 1.5/4 1.8/4
27. Hitch 2.5/4 2.5/4
28. 50 First Dates 2.0/4 2.6/4
29. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 3.5/4 2.8/4
30. Mean Girls (2004) 4.0/4 2.7/4
31. Eurotrip 0.5/4 2.3/4
32. The Switch (2010) 2.0/4 2.4/4
33. Four Christmases 4.0/4 2.3/4
34. The Hangover Part II 2.0/4 2.4/4
35. Bridesmaids (2011) 3.0/4 2.9/4
36. The Change-Up 3.0/4 2.4/4
37. Friends with Benefits 4.0/4 2.7/4
38. Crazy, Stupid, Love. 3.0/4 2.9/4
39. Did You Hear About the Morgons? 2.0/4 2.1/4
40. Office Space 2.5/4 3.1/4
41. The Breakfast Club 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name