2004 by Travis

2004

# Movie Title Rating Overall Add
1. Hotel Rwanda 3.5/4 3.1/4
2. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 3.5/4 2.8/4
3. Shaun of the Dead 3.0/4 3.1/4
4. Million Dollar Baby (2004) 3.0/4 3.1/4
5. The Aviator (2004) 3.0/4 3.0/4
6. Dodgeball: A True Underdog Story 3.0/4 2.6/4
7. Kill Bill: Volume 2 3.0/4 3.0/4
8. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.0/4 3.1/4
9. Saw 3.5/4 2.9/4
10. The Notebook (2004) 3.0/4 3.0/4
11. Napoleon Dynamite 3.0/4 2.6/4
12. The Machinist 3.0/4 2.9/4
13. Mean Girls (2004) 3.0/4 2.7/4
14. Harold & Kumar Go to White Castle 3.0/4 2.7/4
15. Sideways 3.0/4 2.9/4
16. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 3.0/4 3.1/4
17. Collateral 3.0/4 2.9/4
18. The Incredibles 3.0/4 3.1/4
19. The Terminal (2004) 3.0/4 2.7/4
20. Man on Fire (2004) 3.0/4 2.9/4
21. The Punisher (2004) 3.0/4 2.4/4
22. The Day After Tomorrow 2.5/4 2.6/4
23. Dawn of the Dead (2004) 2.5/4 2.8/4
24. The Phantom of the Opera (2004) 2.5/4 2.6/4
25. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
26. Secret Window 2.5/4 2.4/4
27. Taking Lives 2.5/4 2.5/4
28. Meet the Fockers 2.5/4 2.5/4
29. Spider-Man 2 3.0/4 2.9/4
30. The Girl Next Door (2004) 2.5/4 2.5/4
31. National Treasure 2.5/4 2.7/4
32. The Butterfly Effect (2004) 2.5/4 2.7/4
33. Friday Night Lights 3.0/4 2.7/4
34. Ocean's Twelve 2.0/4 2.5/4
35. Walking Tall (2004) 2.0/4 2.3/4
36. Miracle (2004) 2.5/4 2.8/4
37. Flight of the Phoenix (2004) 2.0/4 2.4/4
38. Team America: World Police 2.0/4 2.6/4
39. Eurotrip 2.0/4 2.3/4
40. The Manchurian Candidate (2004) 2.5/4 2.7/4
41. Perfect Strangers (2004) 2.5/4 2.8/4
42. The Chronicles of Riddick 2.0/4 2.5/4
43. Hellboy (2004) 2.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name