Top Movie List by ANna

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Killers (2010) N/A 2.2/4
2. Restless (2011) N/A 2.7/4
3. Black Swan (2010) 4.0/4 3.0/4
4. Priest (2011) N/A 2.3/4
5. Jane Eyre (2011) N/A 2.9/4
6. Inception 4.0/4 3.3/4
7. How to Train Your Dragon (2010) 4.0/4 3.2/4
8. The King's Speech 4.0/4 3.2/4
9. Shutter Island 4.0/4 3.1/4
10. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
11. The Fighter (2010) 4.0/4 3.1/4
12. Despicable Me N/A 3.1/4
13. The Town (2010) 4.0/4 3.0/4
14. Megamind 4.0/4 2.9/4
15. Let Me In 4.0/4 2.9/4
16. TRON: Legacy N/A 2.7/4
17. Salt (2010) N/A 2.7/4
18. Life as We Know It N/A 2.8/4
19. The Karate Kid (2010) N/A 2.7/4
20. Never Let Me Go (2010) N/A 2.9/4
21. Prince of Persia: The Sands of Time N/A 2.6/4
22. The A-Team N/A 2.6/4
23. Alice in Wonderland (2010) N/A 2.6/4
24. Resident Evil: Afterlife N/A 2.5/4
25. Charlie St. Cloud N/A 2.6/4
26. Predators (2010) 4.0/4 2.6/4
27. Robin Hood (2010) N/A 2.5/4
28. Knight and Day N/A 2.5/4
29. The Switch (2010) N/A 2.4/4
30. Letters to Juliet N/A 2.6/4
31. Burlesque N/A 2.6/4
32. Sherlock Holmes (2009) 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name