Films 2010 by Daniel

Films 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. Four Lions 4.0/4 3.0/4
2. The Social Network 4.0/4 3.1/4
3. Black Swan (2010) 4.0/4 3.0/4
4. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
5. 127 Hours 4.0/4 3.0/4
6. How to Train Your Dragon (2010) 4.0/4 3.2/4
7. Winter's Bone 3.5/4 2.9/4
8. Get Him to the Greek 3.5/4 2.7/4
9. The Expendables 3.5/4 2.6/4
10. Inception 2.5/4 3.3/4
11. True Grit (2010) 3.0/4 3.1/4
12. Easy A 3.0/4 2.9/4
13. Let Me In 3.0/4 2.9/4
14. Machete 3.0/4 2.6/4
15. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
16. Despicable Me 3.0/4 3.1/4
17. American: The Bill Hicks Story 3.0/4 3.1/4
18. Scott Pilgrim vs. The World 2.5/4 2.9/4
19. Predators (2010) 3.0/4 2.6/4
20. Shutter Island 3.0/4 3.1/4
21. TRON: Legacy 2.5/4 2.7/4
22. Megamind 2.0/4 2.9/4
23. Iron Man 2 2.0/4 2.8/4
24. Daybreakers 2.5/4 2.7/4
25. Exit Through the Gift Shop 2.5/4 3.0/4
26. The A-Team 2.5/4 2.6/4
27. The Fighter (2010) 2.0/4 3.1/4
28. The King's Speech 2.0/4 3.2/4
29. The Town (2010) 1.5/4 3.0/4
30. The Imaginarium of Doctor Parnassus 1.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name