Excelsior! by Amoeba Johnny

Excelsior!

# Movie Title Rating Overall Add
1. Spider-Man 3.5/4 2.9/4
2. Spider-Man 2 2.5/4 2.9/4
3. Spider-Man 3 2.0/4 2.5/4
4. The Amazing Spider-Man 2.5/4 2.8/4
5. The Amazing Spider-Man 2 N/A 2.5/4
6. Captain America: The First Avenger 3.0/4 2.8/4
7. Captain America: The Winter Soldier 3.5/4 3.1/4
8. Hulk 2.0/4 2.1/4
9. The Incredible Hulk 2.5/4 2.7/4
10. Iron Man (2008) 4.0/4 3.1/4
11. Iron Man 2 2.5/4 2.8/4
12. Iron Man 3 3.5/4 2.9/4
13. Howard the Duck N/A 1.7/4
14. The Punisher (2004) N/A 2.4/4
15. Punisher: War Zone N/A 2.3/4
16. Blade (1998) 3.0/4 2.8/4
17. Blade II 3.0/4 2.6/4
18. Blade: Trinity 1.5/4 2.4/4
19. X-Men 3.5/4 2.9/4
20. X2 - X-Men United 3.0/4 2.9/4
21. X-Men: The Last Stand 2.0/4 2.6/4
22. X-Men: First Class 2.5/4 3.1/4
23. X-Men: Days of Future Past N/A 3.2/4
24. X-Men Origins: Wolverine 2.5/4 2.7/4
25. The Wolverine 3.5/4 2.7/4
26. Fantastic Four (2005) 2.5/4 2.1/4
27. Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 1.5/4 2.0/4
28. Ghost Rider (2007) 1.0/4 1.9/4
29. Ghost Rider: Spirit of Vengeance 1.5/4 2.0/4
30. Daredevil 2.0/4 2.2/4
31. Elektra 1.5/4 1.5/4
32. Thor 3.5/4 2.9/4
33. Thor: The Dark World 2.5/4 2.8/4
34. The Avengers (2012) 4.0/4 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name