Top Movie List by 6u1lh3rm3

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. 300 4.0/4 2.9/4
2. The Matrix N/A 3.2/4
3. The Silence of the Lambs 4.0/4 3.4/4
4. Se7en 3.5/4 3.3/4
5. The Fugitive (1993) N/A 3.1/4
6. Alien 4.0/4 3.3/4
7. Avatar 3.5/4 3.0/4
8. The Bourne Identity (2002) N/A 3.1/4
9. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
10. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
11. Batman Begins N/A 3.1/4
12. The Dark Knight N/A 3.4/4
13. Inglourious Basterds (2009) N/A 3.2/4
14. Iron Man (2008) N/A 3.1/4
15. The Bourne Supremacy N/A 3.1/4
16. The Bourne Ultimatum N/A 3.2/4
17. V for Vendetta N/A 3.0/4
18. Saving Private Ryan 3.5/4 3.3/4
19. Rambo: First Blood N/A 3.0/4
20. Predator (1987) 3.5/4 3.0/4
21. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
22. Terminator 2: Judgement Day N/A 3.2/4
23. Aliens N/A 3.3/4
24. Braveheart (1995) N/A 3.2/4
25. Scent of a Woman (1992) N/A 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name