JUST FOR FUN by Jonny

JUST FOR FUN

# Movie Title Rating Overall Add
1. Fight Club 3.0/4 3.3/4
2. Pulp Fiction 3.0/4 3.4/4
3. The Departed 4.0/4 3.3/4
4. Seven Samurai, The ( Shichinin no samurai ) 3.5/4 3.3/4
5. Shaun of the Dead 2.0/4 3.1/4
6. Iron Man (2008) 2.0/4 3.1/4
7. Ferris Bueller's Day Off 3.0/4 3.1/4
8. Donnie Darko 3.0/4 3.0/4
9. Scarface (1983) 3.5/4 3.2/4
10. Trading Places 2.5/4 2.9/4
11. Ghostbusters (1984) 3.0/4 3.1/4
12. Beverly Hills Cop 2.5/4 2.9/4
13. The Goonies 3.5/4 3.1/4
14. Clue 3.0/4 2.9/4
15. Weird Science 2.0/4 2.7/4
16. Platoon 4.0/4 3.2/4
17. The Transformers: The Movie 4.0/4 2.8/4
18. Short Circuit 2.5/4 2.6/4
19. Fear and Loathing in Las Vegas 3.5/4 3.0/4
20. A Bug's Life 2.5/4 2.9/4
21. Half Baked 3.0/4 2.7/4
22. Hot Fuzz 2.5/4 3.0/4
23. The Transformers (2007) 4.0/4 2.8/4
24. Grindhouse 3.0/4 2.8/4
25. Live Free or Die Hard 3.0/4 2.9/4
26. I Am Legend 2.5/4 2.8/4
27. Clerks 3.0/4 3.0/4
28. South Park: Bigger, Longer & Uncut 4.0/4 2.9/4
29. Dogma 3.0/4 2.8/4
30. Cruel Intentions 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name