Top Movie List by Jason

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 4.0/4 3.0/4
2. Man of Steel 4.0/4 2.7/4
3. Riddick 4.0/4 2.6/4
4. Fast & Furious 6 4.0/4 2.8/4
5. World War Z N/A 2.8/4
6. Pompeii 4.0/4 2.4/4
7. 3 Days to Kill 4.0/4 2.6/4
8. Need for Speed 4.0/4 2.6/4
9. Jack Ryan: Shadow Recruit 4.0/4 2.5/4
10. The Amazing Spider-Man 2 4.0/4 2.5/4
11. Non-Stop (2014) 4.0/4 2.7/4
12. Noah (2014) 4.0/4 2.5/4
13. The Expendables 3 4.0/4 2.6/4
14. Divergent 4.0/4 2.7/4
15. 300: Rise of an Empire 4.0/4 2.6/4
16. Hercules (2014) 4.0/4 2.6/4
17. How to Train Your Dragon 2 (2014) 4.0/4 3.0/4
18. The Hunger Games: Mockingjay Part 1 4.0/4 2.7/4
19. The Raid 2 N/A 3.1/4
20. Guardians of the Galaxy 4.0/4 3.2/4
21. Captain America: The Winter Soldier 4.0/4 3.1/4
22. X-Men: Days of Future Past 4.0/4 3.2/4
23. Dawn of the Planet of the Apes 4.0/4 3.1/4
24. The Lego Movie N/A 3.1/4
25. Edge of Tomorrow 4.0/4 3.1/4
26. 22 Jump Street N/A 2.8/4
27. Lucy (2014) 4.0/4 2.7/4
28. Sin City: A Dame to Kill For 4.0/4 2.6/4
29. The Monuments Men 4.0/4 2.5/4
30. The Giver 4.0/4 2.6/4
31. RoboCop (2014) 4.0/4 2.4/4
32. Transformers: Age of Extinction 4.0/4 2.3/4
33. I, Frankenstein 4.0/4 2.2/4
34. Sabotage (2014) 4.0/4 2.2/4
35. Cuban Fury 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name