movies of 2026 by skater4159

movies of 2026

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Hunting Club 3.0/4 3.0/4
2. Delco: The Movie 2.0/4 2.0/4
3. The End of Oak Street 3.0/4 3.0/4
4. Pizza Movie 3.0/4 2.8/4
5. Fall 2: Deadpoint 3.0/4 3.1/4
6. Super Troopers 3 3.0/4 2.5/4
7. Ice Cream Man (2026) 3.0/4 2.0/4
8. Hamlet (2026) 3.0/4 3.0/4
9. The Invite 3.0/4 3.1/4
10. ChaO 3.0/4 3.0/4
11. PH-1 3.0/4 3.0/4
12. Bunnylovr 3.0/4 3.0/4
13. Changing Lanes (2026) 3.0/4 3.0/4
14. Kapodistrias 3.0/4 3.0/4
15. Ballistic 3.0/4 3.0/4
16. Blue Heron 3.0/4 3.0/4
17. Amrum 3.0/4 3.5/4
18. Dhurandhar The Revenge 3.0/4 3.0/4
19. Hunting Matthew Nichols 3.0/4 3.0/4
20. You, Me & Tuscany 3.0/4 3.0/4
21. Backrooms 3.0/4 3.0/4
22. The Christophers 2.0/4 2.7/4
23. The Family Plan 2 3.0/4 2.3/4
24. The Yeti 3.0/4 2.0/4
25. Pressure (2026) 3.0/4 3.0/4
26. Stop! That! Train! 3.0/4 3.0/4
27. Tuner 3.0/4 3.0/4
28. Furious, The ( Huo zhe yan ) 3.0/4 3.3/4
29. Over Your Dead Body (2026) 3.0/4 3.1/4
30. Wasteland Cop 3.0/4 3.0/4
31. Wasteland (2013) 3.0/4 3.0/4
32. Stray Kids: The dominATE Experience 3.0/4 3.0/4
33. Miroirs No. 3 3.0/4 3.0/4
34. Outcome 3.0/4 3.0/4
35. Sacred Heart: His Reign Has No End ( Sacré Coeur: Son règne n'a pas de fin ) 3.0/4 3.0/4
36. Busboys 3.0/4 3.0/4
37. One Spoon of Chocolate 3.0/4 3.0/4
38. Time and Water 2.0/4 2.0/4
39. Thrash 3.0/4 2.0/4
40. The Daemon (2024) 3.0/4 3.0/4
41. Holy Days 3.0/4 3.0/4
42. Biker 3.0/4 3.0/4
43. The Singing Priest 3.0/4 3.0/4
44. The Secret Between Us 3.0/4 3.0/4
45. Magic Hour (2026) 3.0/4 3.0/4
46. Bhooth Bangla 3.0/4 3.0/4
47. Mother Mary 3.0/4 2.8/4
48. Lee Cronin's The Mummy 3.0/4 2.5/4
49. Normal (2026) 3.0/4 2.9/4
50. Lorne 3.0/4 3.5/4
51. Yes ( Ken ) 3.0/4 3.0/4
52. A Great Awakening 3.0/4 3.0/4
53. Kontinental '25 3.0/4 3.0/4
54. Mirrors No. 3 ( Miroirs No. 3 ) 3.0/4 3.0/4
55. Mercy (2026) 3.0/4 2.9/4
56. Silver Star (2026) 3.0/4 3.0/4
57. In Cold Light 3.0/4 3.0/4
58. Mr. Nobody Against Putin 3.0/4 3.0/4
59. Little Sister, The ( petite dernière, La ) 3.0/4 3.0/4
60. Masters of the Universe (2026) 3.0/4 3.0/4
61. Power Ballad 3.0/4 2.6/4
62. The Breadwinner (2026) 3.0/4 2.2/4
63. Beast (2026) 3.0/4 3.0/4
64. Stolen Kingdom 3.0/4 3.5/4
65. Michael (2026) 3.0/4 3.3/4
66. Desert Warrior 3.0/4 3.5/4
67. Omaha 3.0/4 3.0/4
68. Ricky (2026) 2.0/4 2.0/4
69. Disclosure Day 3.0/4 2.9/4
70. Scary Movie (2026) 3.0/4 2.3/4
71. Newborn 3.0/4 3.0/4
72. Eagles of the Republic 3.0/4 3.0/4
73. Jackass: Best and Last 3.0/4 2.7/4
74. How to Rob a Bank (2026) 3.0/4 3.0/4
75. Little Brother 2.0/4 2.0/4
76. Office Romance 2.0/4 2.3/4
77. Passenger (2026) 3.0/4 2.5/4
78. Our Land ( Nuestra Tierra ) 3.0/4 3.0/4
79. Casa Grande (2026) 3.0/4 3.0/4
80. Couples Weekend 3.0/4 3.0/4
81. Neglected 2.0/4 2.0/4
82. Influenced 3.0/4 3.0/4
83. Labyrinth (2026) 3.0/4 3.0/4
84. Life Hack (2026) 3.0/4 3.0/4
85. Driver's Ed 2.0/4 2.0/4
86. Currents, The ( corrientes, Las ) 3.0/4 3.0/4
87. Carolina Caroline 2.0/4 2.6/4
88. Jinsei 3.0/4 3.0/4
89. Coyote vs. Acme 3.0/4 3.0/4
90. Focker-in-Law 3.0/4 3.0/4
91. The Devil Wears Prada 2 3.0/4 2.5/4
92. Hokum 3.0/4 3.0/4
93. Deep Water (2026) 3.0/4 2.8/4
94. Animal Farm (2026) 3.0/4 2.0/4
95. That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Tears of the Azure Sea ( Gekijou-ban Tensei Shitara Slime Datta Ken: Soukai no Namida-hen ) 3.0/4 3.0/4
96. Mile End Kicks 3.0/4 3.0/4
97. Supergirl (2026) 3.0/4 2.8/4
98. Supergirl: Woman of Tomorrow 2.0/4 2.0/4
99. Legend of the White Dragon 2.0/4 2.0/4
100. Young Washington 3.0/4 3.0/4
101. Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass 2.0/4 2.5/4
102. The Isolate Thief 2.0/4 2.0/4
103. Runner (2026) 3.0/4 2.8/4
104. By Any Means 3.0/4 3.0/4
105. Tom and Jerry: Forbidden Compass ( Mâo Hé Lâoshâ: Xîng Pán Qí Yuán ) 3.0/4 3.0/4
106. The Uprising (2026) 3.0/4 3.2/4
107. Shaun the Sheep: The Beast of Mossy Bottom 3.0/4 3.3/4
108. Forgotten Island 3.0/4 3.3/4
109. One Night Only (2026) 3.0/4 2.6/4
110. Insidious: Out of the Further 3.0/4 2.8/4
111. Hot Spot (2026) 3.0/4 3.0/4
112. Two Prosecutors ( Zwei Staatsanwälte ) 3.0/4 3.5/4
113. Mortal Kombat II 3.0/4 2.9/4
114. The Sheep Detectives 3.0/4 3.2/4
115. Billie Eilish: Hit Me Hard and Soft - The Tour (Live in 3D) 2.0/4 2.0/4
116. Iron Maiden: Burning Ambition 3.0/4 3.0/4
117. Two Pianos ( Deux pianos ) 3.0/4 3.0/4
118. Animal Friends 2.0/4 2.0/4
119. American Youngboy 3.0/4 3.0/4
120. No Ordinary Heist 3.0/4 3.0/4
121. Dirty Hands 2.0/4 2.0/4
122. Original Sound 3.0/4 3.0/4
123. The Brink of War 3.0/4 3.0/4
124. Cookie Queens 2.0/4 2.0/4
125. Victory or Death ( Vaincre ou mourir ) N/A N/A
126. Tony (2026) 3.0/4 2.9/4
127. Finding Emily 3.0/4 3.0/4
128. Idiots (2026) 3.0/4 3.0/4
129. Filipiñana 3.0/4 3.0/4
130. Obsession (2026) 3.0/4 3.3/4
131. In the Grey 3.0/4 2.6/4
132. Is God Is 3.0/4 2.5/4
133. Mobile Suit Gundam Hathaway: The Sorcery of Nymph Circe ( Kidô Senshi Gandamu Senkô no Hasauei Kirukê no Majo ) 3.0/4 3.0/4
134. Minions & Monsters 3.0/4 2.3/4
135. Minions & Monsters 3.0/4 2.3/4
136. Shiver (2027) 2.0/4 2.0/4
137. Lockbox 2.0/4 2.0/4
138. American Agitators 3.0/4 3.0/4
139. The Birthday Party (2026) 3.0/4 2.5/4
140. The Punisher: One Last Kill 3.0/4 2.8/4
141. Star Wars: The Mandalorian and Grogu 3.0/4 2.6/4
142. I Love Boosters 3.0/4 2.8/4
143. Saccharine 2.0/4 2.3/4
144. Balls Up 3.0/4 2.2/4
145. The Crash (2026) 3.0/4 3.0/4
146. Evil Dead Burn 3.0/4 3.1/4
147. Moana (2026) 3.0/4 2.3/4
148. Rounders (1998) 3.0/4 2.9/4
149. The Bride! (2026) 3.0/4 2.5/4
150. Reminders of Him 3.0/4 3.0/4
151. The Napa Boys 3.0/4 2.3/4
152. Wuthering Heights (2026) 3.0/4 2.9/4
153. Redux Redux 3.0/4 3.1/4
154. I Can Only Imagine 2 3.0/4 3.5/4
155. Heel 3.0/4 3.0/4
156. Hoppers 3.0/4 2.9/4
157. The Odyssey (2026) 3.0/4 3.3/4
158. Cut Off 3.0/4 3.0/4
159. Color Book 2.0/4 2.0/4
160. Forge (2026) 3.0/4 3.0/4
161. I Play Rocky 3.0/4 3.0/4
162. Victorian Psycho 3.0/4 3.0/4
163. Mermaid (2026) 3.0/4 3.0/4
164. O Horizon 3.0/4 3.0/4
165. Corporate Retreat 3.0/4 3.0/4
166. Brunello: The Gracious Visionary ( Brunello, il visionario garbato ) 3.0/4 3.0/4
167. DreamQuil 2.0/4 2.0/4
168. Child of My Own, A ( hijo propio, Un ) 3.0/4 3.0/4
169. Wicker 3.0/4 3.0/4
170. Primavera 3.0/4 3.0/4
171. Primetime 3.0/4 3.0/4
172. I Am Frankelda ( Soy Frankelda ) 3.0/4 3.0/4
173. The Salt Path 2.0/4 2.0/4
174. Maddie's Secret 3.0/4 3.0/4
175. Pinocchio: Unstrung 2.0/4 2.3/4
176. Hope ( Hopeu ) 3.0/4 3.1/4
177. Mr. Irrelevant 3.0/4 3.0/4
178. The Easy Kind 3.0/4 3.0/4
179. Colony ( Gunche ) 3.0/4 2.8/4
180. Couture ( Coutures ) 3.0/4 3.0/4
181. Freefall: A Reckoning for Boeing 2.0/4 2.8/4
182. Lucky Strike 3.0/4 2.3/4
183. The Ribbon Hero 3.0/4 3.0/4
184. Tangles 2.0/4 2.5/4
185. Peter Asher: Everywhere Man 3.0/4 3.0/4
186. Jacked 2.0/4 2.0/4
187. Sugar Beach ( Samsara ) 3.0/4 3.0/4
188. Drunken Noodles 3.0/4 3.0/4
189. Swallowtail & Dragonfly 3.0/4 3.0/4
190. Mary Oliver: Saved by the Beauty of the World 3.0/4 3.0/4
191. Reading Lolita in Tehran 3.0/4 3.0/4
192. Kidnapping of Arabella, The ( rapimento di Arabella, Il ) 3.0/4 3.0/4
193. Bad Counselors 3.0/4 3.0/4
194. Samurai and the Prisoner, The ( Kokurôjô ) 3.0/4 3.0/4
195. Terrestrial (2026/II) 2.0/4 2.0/4
196. Onslaught 3.0/4 2.8/4
197. Pitfall (2026) 3.0/4 3.0/4
198. Triumph of the Spirit 3.0/4 2.8/4
199. Black Box (2026) 3.0/4 3.0/4
200. Man of War 2.0/4 2.0/4
201. The Fix (2026) 3.0/4 3.0/4
202. The Fix (2026) 3.0/4 3.0/4
203. I Am Ryan 2.0/4 2.0/4
204. 4 Kids Walk Into a Bank 2.0/4 2.0/4
205. American Solitaire 3.0/4 3.0/4
206. Ladies First 3.0/4 2.0/4
207. Best of the Best (2026) 2.0/4 2.0/4
208. Flavia 3.0/4 3.0/4
209. Flywheel: Ignition of the Soul 3.0/4 3.0/4
210. Wild Horse Nine 3.0/4 3.0/4
211. Above the Below 3.0/4 3.0/4
212. Ebenezer 3.0/4 3.0/4
213. Poetic License 2.0/4 2.0/4
214. Whalefall 3.0/4 3.0/4
215. Wife and Dog 2.0/4 2.0/4
216. Klara and the Sun 3.0/4 2.8/4
217. The Magic Faraway Tree 3.0/4 3.0/4
218. Paper Flowers (2026) 3.0/4 3.0/4
219. Last Blossom, The ( Housenka ) 3.0/4 3.0/4
220. Barbara Forever 2.0/4 2.0/4
221. Enola Holmes 3 N/A 2.0/4
222. Buddy (2026) 3.0/4 3.0/4
223. Jaripeo 3.0/4 3.0/4
224. Billy Preston: That's the Way God Planned It 3.0/4 3.0/4
225. Signal One 2.0/4 2.0/4
226. Her Private Hell 3.0/4 2.5/4
227. A Place in Hell 2.0/4 2.0/4
228. Werwulf 3.0/4 3.0/4
229. The Wrong Girls 2.0/4 2.0/4
230. Baby Doe 3.0/4 3.0/4
231. Crossing ( Si Du ) 3.0/4 3.0/4
232. Sad and Beautiful World, A ( Nujum al'amal w al'alam ) 3.0/4 3.0/4
233. Shuffle (2026) 3.0/4 3.0/4
234. Night Nurse (2026) 3.0/4 3.0/4
235. Honeyjoon 3.0/4 3.0/4
236. Ocean Dreams 3.0/4 3.0/4
237. Chum 3.0/4 3.0/4
238. Citizen Vigilante 3.0/4 2.5/4
239. This Tempting Madness 3.0/4 3.0/4
240. The Passenger (2026) 3.0/4 3.0/4
241. Speed Demon 3.0/4 3.0/4
242. Paw Patrol: The Dino Movie 3.0/4 3.0/4
243. Elijah Peel 3.0/4 3.0/4
244. Flowervale Street 2.0/4 2.0/4
245. Bedford Park 2.0/4 2.0/4
246. Beyond Belief 3.0/4 3.0/4
247. Governor: The Silent Saviour 3.0/4 3.0/4
248. Paper Tiger (2026) 3.0/4 3.0/4
249. The Get Out (2026) 3.0/4 3.0/4
250. Late Fame 3.0/4 3.0/4
251. Dead Souls 3.0/4 3.0/4
252. Crawlers (2026) 3.0/4 3.0/4
253. Beware Boiúna 3.0/4 3.0/4
254. Fjord 3.0/4 3.0/4
255. Your Mother Your Mother Your Mother 3.0/4 3.0/4
256. Stiletto (2026) 3.0/4 3.0/4
257. Six: The Musical Live! 3.0/4 3.0/4
258. Charlie Harper 3.0/4 3.0/4
259. Nimrods 3.0/4 3.0/4
260. Ray Gunn 3.0/4 3.0/4
261. Water Park Shark 3.0/4 3.0/4
262. Swapped 3.0/4 3.0/4
263. Motor City 3.0/4 2.3/4
264. Cliffhanger (2027) 3.0/4 3.0/4
265. Camp (2026) 3.0/4 3.0/4
266. 40 Dates and 40 Nights 3.0/4 3.0/4
267. Welcome to the Jungle (2026) 3.0/4 3.0/4
268. Seven Snipers 3.0/4 3.0/4
269. Affection 3.0/4 2.5/4
270. Avatar Aang: The Last Airbender 3.0/4 3.0/4
271. Ha-Chan, Shake Your Booty! 2.0/4 2.0/4
272. Josephine (2026) 3.0/4 3.0/4
273. The Weight 3.0/4 3.0/4
274. Heaven in Stone and Glass 3.0/4 3.0/4
275. Heart of the Beast 3.0/4 2.3/4
276. The Scout (2026) 3.0/4 3.0/4
277. Christmas at the Kringles 3.0/4 3.0/4
278. Cruel Hands 3.0/4 3.0/4
279. Marama 3.0/4 3.0/4
280. Don't Move (2026) 3.0/4 3.0/4
281. Marching Band, The ( En fanfare ) 3.0/4 3.0/4
282. Remake 3.0/4 3.0/4
283. The Sun Never Sets (2026) 2.0/4 2.0/4
284. Vulcanizadora 3.0/4 3.0/4
285. Hen ( Kota ) 3.0/4 3.0/4
286. Touch Me (2026) 3.0/4 3.0/4
287. All That's Left of You ( Allly baqi mink ) 3.0/4 3.0/4
288. Plan C N/A N/A
289. The Whisper Man 3.0/4 2.5/4
290. Hershey 3.0/4 3.0/4
291. Club Kid 3.0/4 3.0/4
292. Behemoth! (2026) 3.0/4 3.0/4
293. All of a Sudden ( Soudain ) 3.0/4 3.0/4
294. Mayday (2026) 3.0/4 2.5/4
295. Stranger, The ( étranger, L' ) 3.0/4 3.0/4
296. bola negra, La 3.0/4 3.0/4
297. Trust Me, I'm a Doctor 3.0/4 3.0/4
298. Angel and the Badman (2026) 3.0/4 3.0/4
299. Hadestown: The Musical 3.0/4 3.0/4
300. Attack of the Killer Tomatoes: Organic Intelligence 3.0/4 3.0/4
301. The Devil's Mouth 3.0/4 2.0/4
302. Tender Loving Care 2.0/4 2.0/4
303. Flush 3.0/4 3.0/4
304. Never After Dark ( Nebâ Afutâ Dâku ) 3.0/4 3.0/4
305. I Want Your Sex 3.0/4 3.0/4
306. Spider-Man: Brand New Day 3.0/4 3.3/4
307. Mr. Hero ( Anh Hung ) 3.0/4 3.0/4
308. Diamond Made Man Part 2 2.0/4 2.0/4
309. Dear You ( Gei A Ma de Qing Shu ) 3.0/4 3.0/4
310. 72 Hours 3.0/4 2.7/4
311. Truthers, The ( creyentes, Los ) 3.5/4 3.5/4
312. Big Chicken: A Fast Food Conspiracy 3.0/4 3.0/4
313. Daniel and the Fiery Furnace 3.0/4 3.0/4
314. Ali G: Who Iz I? 3.0/4 2.5/4
315. Once Upon a Time in Harlem 3.0/4 3.0/4
316. The Only Living Pickpocket in New York 3.0/4 3.0/4
317. Tiny Fugitives 2.0/4 2.0/4
318. Don't Look Back in Anger 3.0/4 3.0/4
319. Condor Daughter, The ( Hija Cóndor, La ) 3.0/4 3.0/4
320. Sunny Dancer 3.0/4 3.0/4
321. If I Go Will They Miss Me 2.0/4 2.0/4
322. No Limbs, No Limits: The NickV Story 3.0/4 3.0/4
323. The Mongoose 3.0/4 3.0/4
324. Everest: The Other Side 3.0/4 3.0/4
325. Fallen Angels (2026) 3.0/4 3.0/4
326. Linkin Park: Unshatter 3.0/4 3.0/4
327. To Hold a Mountain 3.0/4 3.0/4
328. American Doctor 3.0/4 3.0/4
329. Digger (2026) 3.0/4 2.3/4
330. Verity 3.0/4 2.3/4
331. Batman: Knightfall - Part 1: Knightfall 2.0/4 2.0/4
332. The Last House 3.0/4 2.8/4
333. Namasaly 3.0/4 3.0/4
334. Olmo 3.0/4 3.0/4
335. Katseye: Wild Hearts 3.0/4 3.0/4
336. Nightborn ( Yön lapsi ) 3.0/4 3.0/4
337. Ghost Soldier 3.0/4 3.0/4
338. Jean-Michel Basquiat 2.0/4 2.0/4
339. Mutiny (2026) 3.0/4 3.2/4
340. The Rivals of Amziah King 2.0/4 2.0/4
341. Spa Weekend 3.0/4 3.0/4
342. It Ends 3.0/4 2.5/4
343. The Legend of Aang: The Last Airbender 2.0/4 1.3/4
344. Other Mommy 3.0/4 2.3/4
345. The Social Reckoning 3.0/4 2.5/4
346. How to Divorce During the War 3.0/4 3.0/4
347. Queen at Sea 3.0/4 3.0/4
348. Artificial 3.0/4 3.0/4
349. California Schemin' (2026) 3.0/4 3.0/4
350. Madden 3.0/4 3.0/4
351. Misty Green 3.0/4 3.0/4
352. Adam's Fire 3.0/4 3.0/4
353. Winter of the Crow 3.0/4 3.0/4
354. Gentle Monster 3.0/4 3.0/4
355. I'm Game 3.0/4 3.0/4
356. Ever After 3.0/4 3.0/4
357. 14th 2.0/4 2.0/4
358. Chronovisor 3.0/4 3.0/4
359. Orion 3.0/4 3.0/4
360. The Mosquito Bowl 3.0/4 3.0/4
361. Camp Rock 3 3.0/4 3.0/4
362. The Dog Stars 3.0/4 3.0/4
363. Union County 3.0/4 3.0/4
364. Prisoners of Paradise 2.0/4 2.0/4
365. The Cycle of Love 3.0/4 3.0/4
366. Above and Below (2026) 3.0/4 3.0/4
367. Premarital 2.0/4 2.0/4
368. Niu Lai 3.0/4 3.0/4
369. Breeder (2026) 3.0/4 3.0/4
370. Without Blood 3.0/4 3.0/4
371. Teenage Wasteland 3.0/4 3.0/4
372. Just Play Dead 2.0/4 2.0/4
373. The History of Concrete 3.0/4 3.0/4
374. Come With Me 3.0/4 3.0/4
375. Practical Magic 2 2.5/4 2.5/4
376. Resident Evil (2026) 3.0/4 3.2/4
377. The Love Hypothesis 3.0/4 3.0/4
378. Unabomber 3.0/4 3.0/4
379. Clayface 3.0/4 3.1/4
380. A Talent for Murder 3.0/4 3.0/4
381. Ghost: 2 Big to Rig 3.0/4 3.0/4
382. Toxic (2026) 3.0/4 3.0/4
383. The Runner (2026) 3.0/4 2.1/4
384. Fireflies at El Mozote 3.0/4 3.0/4
385. Walldale 3.0/4 3.0/4
386. Dreams in Nightmares 3.0/4 3.0/4
387. Mad Bills to Pay: (or Destiny, dile que no soy malo) 3.0/4 3.0/4
388. Useful Ghost, A ( Pee chai dai ka ) 3.0/4 3.0/4
389. Wild Inside 3.0/4 3.0/4
390. My Father's Shadow 3.0/4 3.0/4
391. Who Moves America 3.0/4 3.0/4
392. Ink (2026) 3.0/4 3.0/4
393. Elsinore 3.0/4 3.0/4
394. Being Heumann 3.0/4 3.0/4
395. Minotaur (2026) 3.0/4 3.0/4
396. Possible Love ( Ganeunghan sarang ) 3.0/4 3.0/4
397. Hungry (2026) 3.0/4 2.5/4
398. Drawn Together ( Enfrentados: Marfil ) 3.0/4 3.0/4
399. Chennai Love Story 3.0/4 3.0/4
400. Heartstopper Forever 3.0/4 3.0/4
401. Couple Friendly 3.0/4 3.0/4
402. In Waves 3.0/4 3.0/4
403. The Influencer Project 2.0/4 2.0/4
404. Why Did I Get Married Again? 3.0/4 3.0/4
405. Made in Korea 3.0/4 3.0/4
406. Call My Agent! The Movie ( Dix Pour Cent ) 3.0/4 3.0/4
407. Appofeniacs 3.0/4 3.0/4
408. Street Fighter (2026) 3.0/4 3.2/4
409. Madame in Saigon ( Mesdames Thanh Sac ) 3.0/4 3.0/4
410. Wildcards 3.0/4 3.0/4
411. 40 Years of Fuckin' Up 3.0/4 3.0/4
412. Learning to Fly 3.0/4 3.0/4
413. Never Stop Chasing 3.0/4 3.0/4
414. The Dutchman (2026) 3.0/4 2.7/4
415. Dead Man's Wire 3.0/4 2.7/4
416. People We Meet on Vacation 3.0/4 2.7/4
417. Riddles of the Sphinx 2.0/4 2.3/4
418. Travis Barker: Louder Than Fear 3.0/4 3.0/4
419. Musk 3.0/4 3.0/4
420. The Beast (2026) 3.0/4 3.0/4
421. The Disciple (2026) 2.0/4 2.0/4
422. The Liberation 2.0/4 2.0/4
423. Nickels 3.0/4 3.0/4
424. Atonement (2026) 3.0/4 3.0/4
425. Ghost in the Cell 3.0/4 3.0/4
426. Love of Your Life 3.0/4 3.0/4
427. Tenzing 3.0/4 3.0/4
428. Double Trouble (2026) 2.0/4 2.0/4
429. Animals (2026) 3.0/4 2.8/4
430. Jailer 2 3.0/4 3.0/4
431. On the Road ( En el camino ) 3.0/4 3.0/4
432. Closure ( Bez konca ) 2.0/4 2.0/4
433. Who Killed Alex Odeh? 2.0/4 2.0/4
434. The Room Below 3.0/4 3.0/4
435. The Deputy 3.0/4 3.0/4
436. Take Me Home (2026) 3.0/4 3.0/4
437. American Summer 3.0/4 3.0/4
438. Clash of the Thundermans 3.0/4 3.0/4
439. Mirzapur: The Movie 3.0/4 3.0/4
440. The Girl in the River 3.0/4 3.0/4
441. Silenced 3.0/4 3.0/4
442. Run Hide Fight: Infidels 3.0/4 3.0/4
443. Oscar Shaw 3.0/4 2.5/4
444. Family (2026) 2.0/4 2.0/4
445. Bunker Heights 3.0/4 3.0/4
446. Matchbox the Movie 3.0/4 3.0/4
447. Doing Life 3.0/4 3.0/4
448. Franz 3.0/4 3.0/4
449. The Rebrand 3.0/4 3.0/4
450. Don't Be Shy 3.0/4 3.0/4
451. Voicemails for Isabelle 3.0/4 3.0/4
452. Don't Say Good Luck 3.0/4 3.0/4
453. Reckless (2026) 3.0/4 3.0/4
454. Kung Fu Soccer ( Gong fu nü zu ) 3.0/4 3.0/4
455. Thread Bound 2.0/4 2.0/4
456. Sacrifice (2026) 3.0/4 2.5/4
457. Squirrel, The ( Orava ) 3.0/4 3.0/4
458. Miss You, Love You 3.0/4 3.0/4
459. Naza 3.0/4 3.0/4
460. The Further Mis-Adventures of Cliff Booth 2.0/4 2.0/4
461. Once Upon a Time in the Middle East ( Huan ying lai Long can guan ) 3.0/4 3.0/4
462. Rom Coms Must Die 2.0/4 2.0/4
463. Her Song 3.0/4 3.0/4
464. Portrait of an Artist: Stephen Curry 2.0/4 2.0/4
465. The Swan: Behind the Mirror 3.0/4 3.0/4
466. Rolling Loud 2.0/4 2.0/4
467. The Hunger Games: Sunrise on the Reaping 3.0/4 3.0/4
468. The Friend's House is Here 3.0/4 3.0/4
469. The Gallerist 2.0/4 2.0/4
470. A Long Winter 3.0/4 3.0/4
471. November 1963 3.0/4 3.0/4
472. Zero A.D.: The Birth of Christ 3.0/4 2.8/4
473. Bunker (2026) 2.0/4 2.0/4
474. Rose (2026) 3.0/4 3.0/4
475. The Canvas (2026) 3.0/4 3.0/4
476. Deathgasm 2: Goremageddon 2.0/4 2.0/4
477. Her Will Be Done ( Que ma volonté soit faite ) 3.0/4 3.0/4
478. Untold: The Shooting at Hawthorne Hill 3.0/4 2.8/4
479. Basic (2026) 2.0/4 2.0/4
480. The Awakening (2026) 3.0/4 3.0/4
481. Red Snow ( Punaista lunta ) 3.0/4 3.0/4
482. Ash and Crayons 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name