2008 by Travis

2008

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
2. Iron Man (2008) 3.5/4 3.1/4
3. Slumdog Millionaire 3.5/4 3.1/4
4. Step Brothers 3.5/4 2.8/4
5. Pineapple Express 3.5/4 2.8/4
6. The Wrestler (2008) 3.0/4 3.1/4
7. The Curious Case of Benjamin Button 3.0/4 2.9/4
8. Gran Torino 3.0/4 3.2/4
9. Tropic Thunder 3.0/4 2.7/4
10. Charlie Bartlett 3.5/4 2.6/4
11. The Strangers (2008) 3.5/4 2.5/4
12. Forgetting Sarah Marshall 3.0/4 2.8/4
13. In Bruges 3.0/4 3.1/4
14. Funny Games (2008) 3.0/4 2.6/4
15. 21 3.0/4 2.7/4
16. W. 2.5/4 2.5/4
17. Role Models 3.0/4 2.9/4
18. RocknRolla 2.5/4 2.7/4
19. Revolutionary Road 2.5/4 2.8/4
20. Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay 2.5/4 2.5/4
21. Zack and Miri Make a Porno 2.5/4 2.6/4
22. Hancock 2.5/4 2.6/4
23. Man on Wire 2.5/4 3.0/4
24. Body of Lies 2.5/4 2.6/4
25. Eagle Eye 2.5/4 2.5/4
26. Wanted (2008) 2.5/4 2.7/4
27. Yes Man 2.5/4 2.6/4
28. Burn After Reading 2.5/4 2.7/4
29. Traitor (2008) 2.0/4 2.6/4
30. The Incredible Hulk 2.0/4 2.7/4
31. Cloverfield 2.0/4 2.6/4
32. Choke 2.5/4 2.5/4
33. Valkyrie 2.0/4 2.7/4
34. Rambo 2.0/4 2.7/4
35. What Happens in Vegas 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name