Top Movie List by Jason

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Man of Steel 4.0/4 2.7/4
2. Pineapple Express 3.0/4 2.8/4
3. Fight Club 4.0/4 3.3/4
4. Inception 4.0/4 3.3/4
5. Happy Gilmore 4.0/4 2.8/4
6. Small Apartments 4.0/4 2.3/4
7. Exit Humanity 2.5/4 2.6/4
8. Spider-Man 3.5/4 2.9/4
9. Despicable Me 3.0/4 3.1/4
10. Monsters, Inc. 4.0/4 3.2/4
11. Finding Nemo 3.5/4 3.2/4
12. Quarantine 3.0/4 2.4/4
13. Tron 3.5/4 2.8/4
14. Saw 3.5/4 2.9/4
15. Toy Story 4.0/4 3.3/4
16. Paranormal Activity 3.0/4 2.5/4
17. Avatar 4.0/4 3.0/4
18. Step Brothers 3.0/4 2.8/4
19. Street Fighter (1994) 3.0/4 1.7/4
20. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
21. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
22. The Matrix 4.0/4 3.2/4
23. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
24. The Usual Suspects 4.0/4 3.3/4
25. Terminator 2: Judgement Day 4.0/4 3.2/4
26. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
27. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
28. Rocky (1976) 4.0/4 3.2/4
29. The Last Stand (2013) 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name