Top 2008 by frenchfreyteetor

Top 2008

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
2. Definitely, Maybe 4.0/4 2.8/4
3. Iron Man (2008) 4.0/4 3.1/4
4. Gran Torino 4.0/4 3.2/4
5. Slumdog Millionaire 3.5/4 3.1/4
6. Forgetting Sarah Marshall 3.5/4 2.8/4
7. Role Models 3.5/4 2.9/4
8. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 3.0/4 2.4/4
9. Marley and Me 3.0/4 2.6/4
10. High School Musical 3: Senior Year 3.5/4 1.8/4
11. Wall-E 3.0/4 3.2/4
12. Sex and the City: The Movie 2.5/4 2.4/4
13. Four Christmases 3.0/4 2.3/4
14. Mamma Mia! 3.0/4 2.6/4
15. Nick and Norah's Infinite Playlist 3.0/4 2.6/4
16. Kung Fu Panda 3.0/4 3.0/4
17. Madagascar: Escape 2 Africa 3.0/4 2.6/4
18. What Happens in Vegas 2.5/4 2.5/4
19. The Sisterhood of the Traveling Pants 2 3.0/4 2.6/4
20. Seven Pounds 3.0/4 2.9/4
21. Bedtime Stories 3.0/4 2.5/4
22. Zack and Miri Make a Porno 2.5/4 2.6/4
23. Vantage Point 3.0/4 2.3/4
24. Fool's Gold (2008) 2.5/4 1.9/4
25. Made of Honor 3.0/4 2.1/4
26. Step Brothers 2.5/4 2.8/4
27. The Rocker (2008) 2.0/4 2.4/4
28. College Road Trip 2.0/4 1.9/4
29. Yes Man 2.5/4 2.6/4
30. Get Smart 2.0/4 2.5/4
31. Jumper 2.0/4 2.1/4
32. Mad Money 1.5/4 2.3/4
33. 21 2.0/4 2.7/4
34. The Wrestler (2008) 2.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name