My Wish List by William

My Wish List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Jaws 4.0/4 3.2/4
2. Inglourious Basterds (2009) N/A 3.2/4
3. Blade Runner N/A 3.2/4
4. The Breakfast Club N/A 3.2/4
5. Donnie Darko N/A 3.0/4
6. Shaun of the Dead N/A 3.1/4
7. North by Northwest N/A 3.3/4
8. Ferris Bueller's Day Off N/A 3.1/4
9. Fight Club 3.5/4 3.3/4
10. The Godfather 4.0/4 3.5/4
11. The Dark Knight 3.5/4 3.4/4
12. Pulp Fiction 3.5/4 3.4/4
13. The Silence of the Lambs 3.0/4 3.4/4
14. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 2.5/4 3.4/4
15. Se7en 2.5/4 3.3/4
16. Gladiator (2000) 3.5/4 3.2/4
17. Braveheart (1995) 3.5/4 3.2/4
18. The Shining (1980) 2.0/4 3.3/4
19. American History X 3.0/4 3.2/4
20. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 3.0/4 3.2/4
21. The Avengers (2012) 3.5/4 3.3/4
22. The Wizard of Oz (1939) 3.5/4 3.2/4
23. Iron Man (2008) N/A 3.1/4
24. Rocky (1976) N/A 3.2/4
25. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name