Top Movie List by Enoc

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. I, Robot 3.0/4 2.7/4
2. Iron Man 2 3.0/4 2.8/4
3. Star Trek 4.0/4 3.1/4
4. Fight Club 3.5/4 3.3/4
5. Inception 3.0/4 3.3/4
6. Back to the Future 3.0/4 3.3/4
7. Thor 4.0/4 2.9/4
8. Pineapple Express 3.0/4 2.8/4
9. Step Brothers 3.0/4 2.8/4
10. Rocky (1976) 3.0/4 3.2/4
11. Knocked Up 2.5/4 2.8/4
12. 300 3.0/4 2.9/4
13. Forrest Gump 2.5/4 3.3/4
14. 2012 2.5/4 2.5/4
15. American Pie 2.5/4 2.8/4
16. Zombieland 2.5/4 3.0/4
17. American Gangster 3.5/4 3.0/4
18. Tron 2.5/4 2.8/4
19. Get Him to the Greek 2.0/4 2.7/4
20. Superbad 3.5/4 2.9/4
21. Paranormal Activity 2.5/4 2.5/4
22. Superman Returns 4.0/4 2.5/4
23. Underworld: Evolution 4.0/4 2.8/4
24. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
25. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
26. Saw 3.0/4 2.9/4
27. Shaun of the Dead 2.5/4 3.1/4
28. Scream (1996) 2.5/4 2.8/4
29. The Texas Chainsaw Massacre (1974) 3.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name