Supers: Best to Worst by Topher

Supers: Best to Worst

# Movie Title Rating Overall Add
1. X-Men 4.0/4 2.9/4
2. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
3. Spider-Man 3.0/4 2.9/4
4. Unbreakable 3.0/4 2.8/4
5. X-Men: The Last Stand 4.0/4 2.6/4
6. The Dark Knight 3.0/4 3.4/4
7. V for Vendetta 4.0/4 3.0/4
8. X2 - X-Men United 3.5/4 2.9/4
9. Spider-Man 2 3.0/4 2.9/4
10. Watchmen 3.0/4 2.8/4
11. Batman (1989) 2.5/4 2.9/4
12. Superman II 2.0/4 2.7/4
13. Hancock 2.5/4 2.5/4
14. Iron Man (2008) 2.0/4 3.1/4
15. Superman Returns 2.0/4 2.5/4
16. Spider-Man 3 2.0/4 2.5/4
17. X-Men Origins: Wolverine 2.0/4 2.7/4
18. Fantastic Four (2005) 1.5/4 2.1/4
19. The Incredible Hulk 2.0/4 2.7/4
20. Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 1.5/4 2.0/4
21. Superman III 1.5/4 2.0/4
22. The Incredibles 1.0/4 3.1/4
23. Superman IV: The Quest for Peace 1.5/4 1.6/4
24. Superman (1978) 1.0/4 3.0/4
25. Hulk 1.0/4 2.1/4
26. Elektra 1.0/4 1.5/4
27. Supergirl (1984) 1.0/4 1.9/4
28. The Punisher (2004) 0.5/4 2.4/4
29. Ghost Rider (2007) 0.5/4 1.9/4
30. Punisher: War Zone 0.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name