(T) DVDs I Own by LeeAnn M.

(T) DVDs I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Taken (2009) 3.0/4 3.0/4
2. Talk to Me (2007) 2.0/4 2.7/4
3. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2.5/4 2.6/4
4. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
5. The Terminal (2004) 4.0/4 2.7/4
6. The Terminator 2.5/4 3.1/4
7. Terminator 2: Judgement Day 2.5/4 3.2/4
8. Terminator 3: Rise of the Machines 3.0/4 2.4/4
9. Terminator Salvation 3.0/4 2.6/4
10. The Thin Red Line 2.5/4 2.9/4
11. Thirteen Days 4.0/4 2.9/4
12. A Time to Kill (1996) 2.0/4 2.9/4
13. The Time Traveler's Wife 2.5/4 2.7/4
14. Tin Cup 4.0/4 2.5/4
15. Titanic (1997) 4.0/4 3.0/4
16. To Die For (1995) 1.0/4 2.6/4
17. Tombstone 2.5/4 3.1/4
18. To Kill a Mockingbird 4.0/4 3.3/4
19. Total Recall (1990) 2.0/4 2.9/4
20. To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar 3.0/4 2.7/4
21. Toy Story 4.0/4 3.3/4
22. Toy Story 2 4.0/4 3.1/4
23. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
24. Training Day 4.0/4 3.0/4
25. Traitor (2008) 4.0/4 2.6/4
26. The Transformers (2007) 2.5/4 2.8/4
27. The Transporter 3.0/4 2.7/4
28. Traffic (2000) 2.0/4 3.0/4
29. Troy 3.5/4 2.7/4
30. True Lies 3.0/4 2.8/4
31. The Truman Show 3.5/4 3.0/4
32. Turner & Hooch 2.0/4 2.4/4
33. Two for the Money 1.5/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name