the best of all by irishnick

the best of all

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
2. Fight Club 4.0/4 3.3/4
3. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
4. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 4.0/4 3.4/4
5. The Matrix 4.0/4 3.2/4
6. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
7. Schindler's List 4.0/4 3.4/4
8. Star Wars: Episode IV - A New Hope 4.0/4 3.3/4
9. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
10. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
11. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
12. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
13. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
14. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
15. American Beauty 2.0/4 3.1/4
16. The Shining (1980) 2.5/4 3.3/4
17. Blade Runner N/A 3.2/4
18. Batman Begins 4.0/4 3.1/4
19. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 4.0/4 3.2/4
20. Alien 4.0/4 3.3/4
21. Die Hard 4.0/4 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name