Movies I've Seen 0-R
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | One Flew Over the Cuckoo's Nest | 3.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Pacific Rim | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Paths of Glory | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | The Pianist | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 7. | Platoon | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 8. | Predator (1987) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Predator 2 | 2.0/4 | 2.4/4 | |
| 10. | Predators (2010) | 1.5/4 | 2.6/4 | |
| 11. | Predestination | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 12. | The Princess Bride | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 13. | Professional, The ( Léon ) | 2.0/4 | 3.3/4 | |
| 14. | Punch Drunk Love | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 15. | Requiem for a Dream | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 16. | Raging Bull | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 17. | Raiders of the Lost Ark | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 18. | Real Steel | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 19. | Reservoir Dogs | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 20. | Rescue Dawn | 2.0/4 | 2.8/4 | |
| 21. | RoboCop (1987) | N/A | 2.9/4 | |
| 22. | Rocky (1976) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 23. | The Rover | 2.0/4 | 2.5/4 |



