Movies I Own by StigX69

Movies I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
2. Die Hard 4.0/4 3.3/4
3. Rocky (1976) 4.0/4 3.2/4
4. The Zombie Diaries 0.5/4 2.3/4
5. Independence Day (1996) 4.0/4 2.8/4
6. I Am Legend 4.0/4 2.8/4
7. Rambo: First Blood 4.0/4 3.0/4
8. Rambo: First Blood Part 2 4.0/4 2.6/4
9. Rambo III 4.0/4 2.3/4
10. Rambo 4.0/4 2.7/4
11. Indiana Jones and the Temple of Doom 4.0/4 3.0/4
12. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
13. Indiana Jones and the Last Crusade 4.0/4 3.2/4
14. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 4.0/4 2.4/4
15. American Gangster 3.0/4 3.0/4
16. Spider-Man 4.0/4 2.9/4
17. Spider-Man 2 4.0/4 2.9/4
18. Spider-Man 3 4.0/4 2.5/4
19. Casino Royale (2006) 3.5/4 3.1/4
20. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 4.0/4 3.1/4
21. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 4.0/4 2.8/4
22. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 3.5/4 2.7/4
23. Assassins (1995) 3.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name