(B) DVDs I Own by LeeAnn M.

(B) DVDs I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bambi II 2.0/4 2.6/4
2. Bandits (2001) 3.0/4 2.4/4
3. The Bank Job 4.0/4 2.8/4
4. Baraka 4.0/4 3.1/4
5. Basic Instinct 2.5/4 2.6/4
6. Batman Begins 4.0/4 3.1/4
7. A Beautiful Mind 4.0/4 3.1/4
8. Beetlejuice ( Beetle Juice ) 3.0/4 2.9/4
9. Big 4.0/4 3.0/4
10. Big Daddy 1.0/4 2.5/4
11. Beverly Hills Chihuahua 2.0/4 1.5/4
12. Blazing Saddles 3.0/4 3.1/4
13. The Blind Side 4.0/4 3.0/4
14. Blow 3.5/4 2.9/4
15. The Blues Brothers 4.0/4 3.1/4
16. Bolt 4.0/4 2.7/4
17. The Bone Collector 2.0/4 2.6/4
18. Bottle Shock 4.0/4 2.4/4
19. The Bourne Identity (2002) 4.0/4 3.1/4
20. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
21. The Bourne Ultimatum 3.0/4 3.2/4
22. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
23. A Bridge Too Far 4.0/4 2.9/4
24. The Bridges of Madison County 3.0/4 2.8/4
25. Bridget Jones's Diary 3.0/4 2.6/4
26. Bruce Almighty 3.0/4 2.6/4
27. The Bucket List 3.0/4 2.7/4
28. A Bug's Life 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name