Best to Worst Movies – 2010 by Manuel Josh Rivera

Best to Worst Movies – 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inception 4.0/4 3.3/4
2. The Social Network 4.0/4 3.1/4
3. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
4. How to Train Your Dragon (2010) 4.0/4 3.2/4
5. The King's Speech 4.0/4 3.2/4
6. Shutter Island 4.0/4 3.1/4
7. Black Swan (2010) 4.0/4 3.0/4
8. Scott Pilgrim vs. The World 4.0/4 2.9/4
9. Boy (2010) 4.0/4 2.7/4
10. Tangled (2010) 3.5/4 3.1/4
11. Despicable Me 3.5/4 3.1/4
12. Megamind 3.5/4 2.9/4
13. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 3.5/4 3.1/4
14. Flipped 3.0/4 2.9/4
15. The Losers (2010) 3.0/4 2.5/4
16. The Karate Kid (2010) 3.0/4 2.7/4
17. Iron Man 2 3.0/4 2.8/4
18. Red (2010) 2.5/4 2.9/4
19. Shrek Forever After 3.0/4 2.6/4
20. Date Night 2.5/4 2.6/4
21. Alice in Wonderland (2010) 2.5/4 2.6/4
22. Grown Ups 2.0/4 2.5/4
23. Dinner for Schmucks 2.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name