Top Movie List by JWils0n04

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Friday the 13th (1980) 4.0/4 2.8/4
2. A Nightmare on Elm Street (1984) 4.0/4 3.0/4
3. Army of Darkness 4.0/4 3.0/4
4. What Dreams May Come 3.0/4 2.7/4
5. Highlander 4.0/4 2.8/4
6. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
7. The Matrix 3.5/4 3.2/4
8. Willow 3.5/4 2.9/4
9. Friday the 13th Part VII: The New Blood 3.0/4 2.1/4
10. Bedknobs and Broomsticks 4.0/4 2.8/4
11. The Rapture (1991) 3.0/4 2.7/4
12. Hellraiser (1987) 4.0/4 2.8/4
13. Gladiator (2000) 3.5/4 3.2/4
14. The Silence of the Lambs 3.0/4 3.4/4
15. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 3.0/4 3.1/4
16. The Lost Boys 2.5/4 2.9/4
17. Jason X 2.0/4 1.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name