Movies I've seen
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Anaconda (1997) | 1.5/4 | 1.8/4 | |
| 2. | Meet the Parents | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Meet the Fockers | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 4. | Night at the Museum | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Hannibal (2001) | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Mask of Zorro | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Red Dragon (2002) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | The Silence of the Lambs | 2.5/4 | 3.4/4 | |
| 9. | Hannibal Rising | 4.0/4 | 2.0/4 | |
| 10. | A.I. Artificial Intelligence | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 11. | ET: The Extra-Terrestrial | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 12. | Indiana Jones and the Last Crusade | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 13. | Jurassic Park | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 14. | Lost World: Jurassic Park | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 15. | Munich | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 16. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 17. | Saving Private Ryan | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 18. | Schindler's List | 0.5/4 | 3.4/4 | |
| 19. | The War of the Worlds (2005) | 0.5/4 | 2.6/4 |



