Top Movie List by Cajun

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Clerks 4.0/4 3.0/4
2. Clerks II 4.0/4 2.6/4
3. Batman Begins 4.0/4 3.1/4
4. The Evil Dead (1983) 4.0/4 3.0/4
5. Evil Dead 2 4.0/4 3.1/4
6. Army of Darkness 4.0/4 3.0/4
7. The Terminator 4.0/4 3.1/4
8. Terminator 2: Judgement Day 4.0/4 3.2/4
9. Terminator 3: Rise of the Machines 4.0/4 2.4/4
10. Conan the Barbarian (1982) 4.0/4 2.7/4
11. Conan the Destroyer 4.0/4 2.4/4
12. Red Sonja (1985) 4.0/4 2.2/4
13. Super Troopers N/A 2.8/4
14. Office Space 4.0/4 3.1/4
15. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 4.0/4 3.2/4
16. Thai Warrior, The ( Ong-Bak ) N/A 2.8/4
17. The Protector (1985) N/A 2.4/4
18. 300 N/A 2.9/4
19. Die Hard 4.0/4 3.3/4
20. Die Hard 2: Die Harder N/A 2.7/4
21. Die Hard: With a Vengeance N/A 2.9/4
22. The Incredibles 4.0/4 3.1/4
23. The Big Lebowski 4.0/4 3.1/4
24. Professional, The ( Léon ) N/A 3.3/4
25. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name