Best to Worst Movies – Pixar by Manuel Josh Rivera

Best to Worst Movies – Pixar

# Movie Title Rating Overall Add
1. Toy Story 4.0/4 3.3/4
2. Finding Nemo 4.0/4 3.2/4
3. Inside Out (2015) 4.0/4 3.3/4
4. Up (2009) 4.0/4 3.3/4
5. Toy Story 2 4.0/4 3.1/4
6. Coco (2017) 4.0/4 3.4/4
7. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
8. The Incredibles 4.0/4 3.1/4
9. Monsters, Inc. 4.0/4 3.2/4
10. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
11. Incredibles 2 3.5/4 3.2/4
12. Wall-E 3.5/4 3.2/4
13. Finding Dory 3.5/4 3.0/4
14. A Bug's Life 3.0/4 2.9/4
15. Brave (2012) N/A 2.9/4
16. The Good Dinosaur N/A 2.6/4
17. Monsters University 2.5/4 3.0/4
18. Cars 2.5/4 2.8/4
19. Cars 3 N/A 2.4/4
20. Cars 2 N/A 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name