Top Movie List by Amerimyth Fan

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
2. Batman Begins 4.0/4 3.1/4
3. Terminator 2: Judgement Day 2.5/4 3.2/4
4. Casino Royale (2006) 4.0/4 3.1/4
5. 300 3.5/4 2.9/4
6. Live Free or Die Hard 4.0/4 2.9/4
7. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
8. Spider-Man 2 3.0/4 2.9/4
9. Die Hard 3.5/4 3.3/4
10. Fight Club 2.5/4 3.3/4
11. Se7en 3.5/4 3.3/4
12. American Beauty 3.5/4 3.1/4
13. 12 Angry Men (1957) 3.5/4 3.4/4
14. No Country for Old Men 2.5/4 3.2/4
15. Memento 3.0/4 3.2/4
16. The Shining (1980) 2.5/4 3.3/4
17. Apocalypse Now 3.5/4 3.3/4
18. Young Frankenstein 3.0/4 3.2/4
19. Children of Men 2.5/4 3.1/4
20. The Sixth Sense 2.5/4 3.2/4
21. Shaun of the Dead 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name