Top Movies of 2015 by Gabe

Top Movies of 2015

# Movie Title Rating Overall Add
1. Jurassic World 3.0/4 2.7/4
2. Inside Out (2015) 3.5/4 3.3/4
3. Star Wars: The Force Awakens 3.0/4 3.1/4
4. The Hateful Eight 3.0/4 3.1/4
5. Straight Outta Compton 3.5/4 3.1/4
6. The Revenant (2015) 3.0/4 3.3/4
7. Sisters (2015) 3.0/4 2.4/4
8. Trainwreck 3.0/4 2.5/4
9. Black Mass 3.0/4 2.8/4
10. Love & Mercy 3.0/4 3.0/4
11. The Night Before (2015) 2.5/4 2.5/4
12. Ted 2 2.0/4 2.5/4
13. The Avengers: Age of Ultron 2.5/4 2.9/4
14. Lava (2015) 2.5/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name