Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Thor | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Little Mermaid (1989) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Toy Story 2 | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Bambi | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Sleeping Beauty (1959) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Dumbo (1941) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 7. | Horrible Bosses | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Transformers: Dark of the Moon | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Bucky Larson: Born to Be a Star | 4.0/4 | 1.9/4 | |
| 10. | Iron Man 2 | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 11. | The Other Guys | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 12. | MacGruber | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 13. | Knowing | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 14. | Tinker Bell and the Lost Treasure | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 15. | Iron Man (2008) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 16. | Tinker Bell | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 17. | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me | 4.0/4 | 2.5/4 |



