Top Movie List by alauer50

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. 300 4.0/4 2.9/4
2. American Gangster 4.0/4 3.0/4
3. A Bronx Tale 4.0/4 3.0/4
4. Casino 4.0/4 3.2/4
5. Collateral 4.0/4 2.9/4
6. The Deer Hunter 4.0/4 3.2/4
7. The Departed 4.0/4 3.3/4
8. Fight Club 4.0/4 3.3/4
9. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
10. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
11. The Godfather 4.0/4 3.5/4
12. The Godfather: Part II 4.0/4 3.4/4
13. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
14. The Goonies 3.0/4 3.1/4
15. The Hangover 4.0/4 3.0/4
16. Old School 3.5/4 2.8/4
17. The Prestige (2006) 4.0/4 3.1/4
18. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
19. Rambo: First Blood 4.0/4 3.0/4
20. Remember the Titans 4.0/4 3.1/4
21. The Sandlot 4.0/4 3.0/4
22. Taxi Driver (1976) 4.0/4 3.3/4
23. Walk the Line 4.0/4 3.1/4
24. Step Brothers 4.0/4 2.8/4
25. Dumb and Dumber 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name