B by Wajiha

B

# Movie Title Rating Overall Add
1. Batman Begins 2.5/4 3.1/4
2. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
3. Billy Madison 1.5/4 2.6/4
4. Brick (2006) 2.5/4 2.9/4
5. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
6. Blade II 2.5/4 2.6/4
7. Blade (1998) 3.0/4 2.8/4
8. Back to the Future 3.0/4 3.3/4
9. Ben-Hur (1959) 1.5/4 3.2/4
10. Beauty and the Beast (1991) 3.0/4 3.2/4
11. Bambi 3.0/4 2.9/4
12. Blood: The Last Vampire (2001) 2.5/4 2.5/4
13. Bleach: Memories of Nobody 2.0/4 2.9/4
14. Bridge to Terabithia 3.5/4 2.8/4
15. Beverly Hills Cop 3.0/4 2.9/4
16. Beverly Hills Cop II 3.5/4 2.6/4
17. Beverly Hills Cop III 3.0/4 2.1/4
18. Bend it Like Beckham 2.5/4 2.7/4
19. Batman & Robin 2.0/4 1.3/4
20. Bedazzled (2000) 2.0/4 2.1/4
21. Bring It On 1.5/4 2.2/4
22. Bones (2001) 1.0/4 1.5/4
23. Blue Streak 3.5/4 2.2/4
24. Barbershop (2002) 3.5/4 2.4/4
25. Beauty Shop N/A 2.4/4
26. Bulletproof Monk 2.5/4 2.3/4
27. Bruce Almighty 3.5/4 2.6/4
28. The Break Up (2006) 3.0/4 2.3/4
29. Blankman 1.5/4 1.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name