TOPZ- Year 2002 by Mr. B.K. Tinney

TOPZ- Year 2002

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
2. Harry Potter and the Chamber of Secrets 3.5/4 2.9/4
3. Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 3.5/4 2.4/4
4. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
5. Catch Me if You Can 3.5/4 3.1/4
6. Red Dragon (2002) 3.5/4 2.7/4
7. Chicago (2002) 3.5/4 2.8/4
8. We Were Soldiers 3.5/4 2.8/4
9. Road to Perdition 3.5/4 3.0/4
10. Gangs of New York (2002) 3.5/4 3.0/4
11. Insomnia (2002) 3.5/4 2.7/4
12. Spider-Man 3.5/4 2.9/4
13. Signs 3.0/4 2.7/4
14. Minority Report 3.0/4 2.9/4
15. 25th Hour (2002) 3.0/4 2.9/4
16. Bowling for Columbine 3.0/4 2.9/4
17. The Ring (2002) 3.0/4 2.7/4
18. Adaptation 3.0/4 2.9/4
19. Ice Age 3.0/4 2.9/4
20. A Walk to Remember 3.0/4 2.6/4
21. Analyze That 3.0/4 2.4/4
22. Antwone Fisher 3.0/4 2.7/4
23. Narc (2002) 3.0/4 2.7/4
24. About Schmidt 3.0/4 2.7/4
25. The Hours (2002) 2.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name