Favorites of 2011 by Austin Shagwell

Favorites of 2011

# Movie Title Rating Overall Add
1. Young Adult 3.5/4 2.5/4
2. We Need to Talk About Kevin 3.5/4 3.0/4
3. The Artist 3.5/4 3.2/4
4. X-Men: First Class 2.5/4 3.1/4
5. Drive (2011) 2.5/4 3.1/4
6. Insidious 3.5/4 2.8/4
7. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3.0/4 3.2/4
8. Rise of the Planet of the Apes 3.0/4 3.0/4
9. Red State 3.0/4 2.4/4
10. Bridesmaids (2011) 2.5/4 2.9/4
11. Weekend (2011) N/A 3.0/4
12. Melancholia (2011) 3.5/4 2.6/4
13. Super 8 3.0/4 2.8/4
14. Midnight in Paris (2011) 3.5/4 3.0/4
15. My Week with Marilyn N/A 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name