Been There Done That by j.random.hermeneut

Been There Done That

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dodgeball: A True Underdog Story 2.5/4 2.6/4
2. Bridge to Terabithia 3.5/4 2.8/4
3. Spider-Man 3.0/4 2.9/4
4. Hot Fuzz 3.0/4 3.0/4
5. Spider-Man 2 2.5/4 2.9/4
6. Spider-Man 3 2.0/4 2.5/4
7. Wall-E 3.5/4 3.2/4
8. Semi-Pro 2.5/4 2.1/4
9. Napoleon Dynamite 3.5/4 2.6/4
10. Blade Runner 4.0/4 3.2/4
11. Run Fatboy Run 3.0/4 2.3/4
12. Nil by Mouth 4.0/4 2.6/4
13. In Bruges 3.5/4 3.1/4
14. Small Faces 2.5/4 1.7/4
15. In Which We Serve 2.0/4 2.3/4
16. There Will Be Blood 3.0/4 3.1/4
17. The Wicker Man (1975) 3.0/4 2.9/4
18. Fantastic Planet ( planète sauvage, La ) 3.5/4 2.9/4
19. Babette's Feast ( Babettes gæstebud ) 4.0/4 2.8/4
20. Lust, Caution 3.0/4 2.6/4
21. Summer Hours ( heure d'été, L' ) 2.5/4 2.4/4
22. Oliver Twist (1951) 2.0/4 2.9/4
23. A Hard Day's Night 2.0/4 3.0/4
24. Shakespeare in Love 3.5/4 2.8/4
25. Dr. No 2.5/4 2.9/4
26. I'm All Right, Jack 3.0/4 2.7/4
27. The Party (1968) 3.5/4 2.5/4
28. Women in Love 2.0/4 2.5/4
29. Scary Movie 3 2.0/4 2.0/4
30. A Clockwork Orange 2.5/4 3.1/4
31. From Russia with Love 2.5/4 3.0/4
32. Goldfinger 2.5/4 3.1/4
33. The Killing Fields 4.0/4 3.0/4
34. Billy Liar 3.0/4 2.3/4
35. Eagle Eye 1.0/4 2.5/4
36. Elevator to the Gallows ( Ascenseur pour l'échafaud ) 3.0/4 2.9/4
37. Life is Sweet 2.5/4 2.6/4
38. Emma (1996) 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name