Top Movie List by Dave

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Vanilla Sky 4.0/4 2.4/4
2. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
3. The Usual Suspects 4.0/4 3.3/4
4. Pay It Forward 4.0/4 2.6/4
5. Natural Born Killers 4.0/4 2.8/4
6. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
7. Get Carter (1971) 4.0/4 2.8/4
8. Taxi Driver (1976) 4.0/4 3.3/4
9. Donnie Darko 4.0/4 3.0/4
10. Professional, The ( Léon ) 4.0/4 3.3/4
11. United 93 4.0/4 2.9/4
12. Life is Beautiful ( vita è bella, La ) 4.0/4 3.2/4
13. The Lovely Bones 4.0/4 2.5/4
14. The Rocky Horror Picture Show 4.0/4 2.8/4
15. Arthur (1981) 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name