Worst All Time Movie List by chrisdye newguy

Worst All Time

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Perfect Storm 1.5/4 2.6/4
2. Scary Movie (2000) 1.0/4 2.4/4
3. Scary Movie 2 N/A 1.8/4
4. Super Troopers 1.0/4 2.8/4
5. Eight Legged Freaks N/A 2.0/4
6. Eight Crazy Nights 2.0/4 2.1/4
7. Zoolander 0.5/4 2.5/4
8. Old School 0.5/4 2.8/4
9. Cold Mountain 2.0/4 2.7/4
10. Bad Santa 0.5/4 2.6/4
11. Man on Fire (2004) N/A 2.9/4
12. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy N/A 2.8/4
13. Hellboy (2004) N/A 2.7/4
14. The Butterfly Effect (2004) N/A 2.7/4
15. Sin City N/A 3.0/4
16. Batman Begins 2.5/4 3.1/4
17. Corpse Bride 1.0/4 2.8/4
18. The Exorcism of Emily Rose N/A 2.6/4
19. Stranger Than Fiction N/A 2.8/4
20. The Devil Wears Prada N/A 2.7/4
21. Underworld: Evolution N/A 2.8/4
22. Ghost Rider (2007) 1.0/4 1.9/4
23. Live Free or Die Hard N/A 2.9/4
24. Knocked Up N/A 2.8/4
25. Thor 1.5/4 2.9/4
26. Chronicle (2012) 2.0/4 2.7/4
27. Man on a Ledge 1.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name