Movies I Own by Elwood

Movies I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Akira 3.5/4 3.0/4
2. Army of Darkness 4.0/4 3.0/4
3. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
4. Back to the Future Part II 3.0/4 3.0/4
5. Back to the Future Part III 3.0/4 2.8/4
6. Big Trouble in Little China 4.0/4 2.8/4
7. Blade Runner 4.0/4 3.2/4
8. The Blues Brothers 4.0/4 3.1/4
9. Catch Me if You Can 2.0/4 3.1/4
10. Darkman (1990) 2.5/4 2.5/4
11. The Evil Dead (1983) 2.5/4 3.0/4
12. Evil Dead 2 4.0/4 3.1/4
13. Ferris Bueller's Day Off 2.5/4 3.1/4
14. The Fifth Element 3.0/4 2.9/4
15. The Goonies 2.5/4 3.1/4
16. The Iron Giant 2.5/4 3.0/4
17. The Matrix 2.5/4 3.2/4
18. Monty Python and the Holy Grail 3.0/4 3.2/4
19. The Princess Bride 4.0/4 3.2/4
20. Professional, The ( Léon ) 3.0/4 3.3/4
21. Pulp Fiction 3.5/4 3.4/4
22. Reservoir Dogs 3.0/4 3.3/4
23. Shogun Assassin 2.5/4 2.9/4
24. Wall-E 3.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name