Movies watched and were ok and some good by ShhhhItsMovieTime

Movies watched and were ok and some good

# Movie Title Rating Overall Add
1. Insidious N/A 2.8/4
2. Gnomeo and Juliet N/A 2.5/4
3. I Am Number Four 2.5/4 2.5/4
4. The Stepfather (2009) N/A 2.3/4
5. The Last House on the Left (2009) N/A 2.7/4
6. Get Him to the Greek N/A 2.7/4
7. Hot Tub Time Machine N/A 2.6/4
8. Kick-Ass 2.0/4 3.0/4
9. Cloudy with a Chance of Meatballs N/A 2.7/4
10. Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore N/A 1.9/4
11. Salt (2010) 2.5/4 2.7/4
12. Toy Story 3 2.5/4 3.3/4
13. The Social Network 3.0/4 3.0/4
14. How to Train Your Dragon (2010) 3.0/4 3.2/4
15. Up (2009) 4.0/4 3.3/4
16. Zombieland 2.5/4 3.0/4
17. District 9 2.5/4 3.0/4
18. Taken (2009) 2.5/4 3.0/4
19. (500) Days of Summer 2.0/4 3.0/4
20. Easy A 2.5/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name