2004 Movies I Saw by Spielbergian

2004 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Million Dollar Baby (2004) 3.0/4 3.1/4
2. The Incredibles 3.0/4 3.1/4
3. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.5/4 3.1/4
4. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
5. Spider-Man 2 2.5/4 2.9/4
6. The Machinist 3.0/4 2.9/4
7. Shrek 2 2.0/4 2.8/4
8. National Treasure 3.0/4 2.7/4
9. Dodgeball: A True Underdog Story 2.5/4 2.6/4
10. I, Robot 3.0/4 2.7/4
11. The Polar Express 2.5/4 2.7/4
12. Hellboy (2004) 2.5/4 2.7/4
13. Troy 2.5/4 2.7/4
14. Meet the Fockers 1.0/4 2.5/4
15. Napoleon Dynamite 0.5/4 2.6/4
16. The Village (2004) 3.0/4 2.4/4
17. The Day After Tomorrow 3.0/4 2.6/4
18. The Chronicles of Riddick 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name