Top Movie List by Nick

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Brothers (2009) 4.0/4 2.7/4
2. The Hurt Locker 4.0/4 3.1/4
3. The Hangover 4.0/4 3.0/4
4. Brooklyn's Finest 3.5/4 2.5/4
5. Zombieland 3.5/4 3.0/4
6. The Crazies (2010) 3.0/4 2.6/4
7. Watchmen N/A 2.8/4
8. Carriers 3.0/4 2.2/4
9. Fight Club 4.0/4 3.3/4
10. Felon N/A 2.8/4
11. Cloverfield N/A 2.6/4
12. Heat (1995) N/A 3.2/4
13. Training Day N/A 3.0/4
14. The Departed 3.5/4 3.3/4
15. The Road (2009) N/A 2.8/4
16. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
17. The Mist N/A 2.7/4
18. Scarface (1983) 3.5/4 3.2/4
19. Pride and Glory N/A 2.2/4
20. The Collector (2009) 3.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name