Top Comicbook Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Punisher: War Zone | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 2. | 300 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | V for Vendetta | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Iron Man (2008) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | X2 - X-Men United | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Wanted (2008) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Spider-Man | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Sin City | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Batman Begins | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 10. | Watchmen | 3.5/4 | 2.8/4 |
Recent Comments
Mama didnt love me - wrote on 03/23/09 at 03:47 PM CT
Top Comicbook Movies comment
What about X Men Last Stand? That movie is twice the movie warzone is.




