Watched by Dave

Watched

# Movie Title Rating Overall Add
1. '71 3.5/4 3.0/4
2. 13: Game of Death ( 13 game sayawng ) 3.0/4 2.7/4
3. Absentia 3.0/4 2.4/4
4. After Hours 3.5/4 2.9/4
5. After Life ( Wandâfuru raifu ) 3.5/4 3.1/4
6. Alien 3.5/4 3.3/4
7. Aliens 3.5/4 3.3/4
8. American Hustle 3.0/4 3.0/4
9. American Sniper 3.5/4 3.0/4
10. American Splendor 2.5/4 2.9/4
11. An Angel at My Table 3.0/4 2.8/4
12. Avanti! 3.5/4 2.5/4
13. Avatar 3.0/4 3.0/4
14. The Baxter (2005) 3.5/4 2.8/4
15. Beautiful Lies ( De vrais mensonges ) 3.5/4 3.3/4
16. Bolt 3.0/4 2.7/4
17. Bonded By Blood 3.0/4 2.7/4
18. The Boy in the Striped Pyjamas 3.0/4 3.0/4
19. Bride & Prejudice 3.0/4 2.1/4
20. Calvary 3.5/4 3.0/4
21. Captain Phillips 3.5/4 3.1/4
22. Charley Varrick 3.5/4 2.8/4
23. A Child is Waiting 3.5/4 2.4/4
24. Nuovo cinema Paradiso 3.5/4 3.3/4
25. City of Gold 3.0/4 3.0/4
26. Closed Curtain ( Pardé ) 3.0/4 2.7/4
27. Contagion 3.5/4 2.7/4
28. Cross of Iron 3.5/4 3.1/4
29. Dallas Buyers Club 3.0/4 3.2/4
30. Dazed and Confused 3.0/4 3.0/4
31. Dear Frankie 3.0/4 2.9/4
32. Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father 3.5/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name