Top Movie List by whysoserious?

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 4.0/4 3.2/4
2. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
3. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
4. Get Smart 4.0/4 2.5/4
5. The Bourne Supremacy 4.0/4 3.1/4
6. The Sixth Sense 3.5/4 3.2/4
7. Hellboy II: The Golden Army 3.5/4 2.7/4
8. The Bourne Ultimatum 3.5/4 3.2/4
9. Midnight Meat Train 3.5/4 2.5/4
10. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
11. Hancock 3.0/4 2.6/4
12. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 3.0/4 2.6/4
13. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
14. Minority Report 3.5/4 2.9/4
15. 3:10 to Yuma (2007) 3.5/4 3.0/4
16. The Truman Show 4.0/4 3.0/4
17. Saving Private Ryan 3.5/4 3.3/4
18. O Brother Where Art Thou 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name