Drama by DevonVickery

Drama

# Movie Title Rating Overall Add
1. Black Swan (2010) 4.0/4 3.0/4
2. Brothers (2009) 4.0/4 2.7/4
3. The Social Network 4.0/4 3.0/4
4. The King's Speech 4.0/4 3.2/4
5. Girl, Interrupted 2.5/4 2.8/4
6. Changeling (2008) 2.0/4 2.9/4
7. The Tourist (2010) 1.5/4 2.5/4
8. The Runaways (2010) 2.0/4 2.5/4
9. The Blind Side 4.0/4 3.0/4
10. My Sister's Keeper 3.5/4 2.8/4
11. Juno 2.5/4 2.9/4
12. Freedom Writers 4.0/4 2.7/4
13. The Curious Case of Benjamin Button 0.5/4 2.9/4
14. Seven Pounds 3.0/4 2.9/4
15. 17 Again 3.5/4 2.5/4
16. Martian Child 3.0/4 2.5/4
17. Crash (2005) 3.5/4 2.9/4
18. Other Woman, The ( Love and Other Impossible Pursuits ) 3.0/4 2.3/4
19. The Outsiders (1983) 3.0/4 2.9/4
20. To Kill a Mockingbird 2.5/4 3.3/4
21. Forrest Gump 3.0/4 3.3/4
22. The Sixth Sense 3.5/4 3.2/4
23. Full Metal Jacket 0.5/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name